Skocz do zawartości

limit karty debetowej Bank of america


Rekomendowane odpowiedzi

czy ktos wie jaki jest dzienny limit karty debetowej w bank of america? mam zalozone checking account bezplatne lub jakies pare $ do placenia na miesiac...

pytalem sie kobiety w banku ale nie mogla mi jednoznacznie odpowiedziec. mowila cos o 300$ na dzien lub 500$.

no ale jak przy takich limitach mozna kupic laptopa? czy tez lepszy aparat?

mose ktos juz kupowal za kwote wieksza niz 500$??

z gory dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przy zakladniu konta w BoA dostalem wybor limitu dziennego od 300 do 1500$ wziolem 1000$ ale cos ostatnio kupilem della za 979$ w necie i byly jakies problemy z platnoscia ponowilem zamowienie zobaczymy jak bedzie, mozesz w placowce BoA zmienic dzienny limit pewnie przez telefon sie tez da ale dotarcie telefonicznie do odpowiedniej osoby w banku w moim przypadku bylo bardzi trudne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

limit na wyplaty z ATMu wynosi podobno 700$ dziennie, ja osobiscie w piatek zrobilem zakupy na 850$ (z tego laptop za 630) placac karta i nie bylo najmniejszych problemow, przy wyplacie wiekszej gotowki idz lepiej do okienka, gdzie mila pani wyplaci ci za friko nawet tyle ile masz na koncie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...