Skocz do zawartości

Szanse na prace w Bay Area?


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc wszystkim.

Za miesiac wygasa mi wiza J1. Chce przeprowadzic sie do Bay Area - niedaleko San Jose. Jest ktos kto juz tam mieszka i moglby mi udzielic kilku waznych informacji? Zastanawialem sie czy majac SSN i bedac tam nielegalnie mam jakiekolwiek szanse w znalezieniu pracy... moze to dziwnie zabrzmi ale mam doswiadczenie w opiece nad dziecmi oraz w pracy na budowie:) Za jakiekolwiek informacje dziekuje z gory.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze w jakims coffee shopie to znajdziesz albo budce z kanapkami:)

Malo ambitne ale zawsze cos :D

Skoro masz jeszcze miesiac do wygasniecia wizy to moze sprobuj do College sie zapisac i sprawa ze statusem bedzie zalatwiona :D

San Jose fajne jest ;)

Pozdrawiam!

San Francisco forever!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
Mysle ze w jakims coffee shopie to znajdziesz albo budce z kanapkami:)

Malo ambitne ale zawsze cos ;)

Skoro masz jeszcze miesiac do wygasniecia wizy to moze sprobuj do College sie zapisac i sprawa ze statusem bedzie zalatwiona :D

San Jose fajne jest :P

Pozdrawiam!

San Francisco forever!!

CO JEST TAKIEGO FAJNEGO W SAN HOSE I DLACZEGO sf FOREVER ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I JESZCZE JEDNO:

dlaczego jedziesz -cie na koniec świata np. do SF chwytacie się [beeep]ch prac np. w budce z kanapkami, opieka do dziecka, sprzątanie czy na Alasce kroić ryby i ślimaki do końca życia.

Przecież pieniądze które zarobisz za te prace są tam GóWNO warte.

NIKT MI NIE POWIE, żE SPRZEDAJąC KANAPKI CZY SPRZąTAJąC PODłOGę ZAROBISZ PIENIąDZE NA GODNE żYCIE.

czy te życie które miałeś w PL było gorsze i w czym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

San Josre podobalo mi sie bo spedzilam tam mile chwile - krotka ale intensywnie!

A San Francisco forever bo to piekne miasto - ma swoj urok. Jedni je kochaja inni nienawidza!

Teraz jestem w Tahoe i tez ladnie jest ;))

pozdro:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I JESZCZE JEDNO:

dlaczego jedziesz -cie na koniec świata np. do SF chwytacie się [beeep]ch prac np. w budce z kanapkami, opieka do dziecka, sprzątanie czy na Alasce kroić ryby i ślimaki do końca życia.

Przecież pieniądze które zarobisz za te prace są tam GóWNO warte.

NIKT MI NIE POWIE, żE SPRZEDAJąC KANAPKI CZY SPRZąTAJąC PODłOGę ZAROBISZ PIENIąDZE NA GODNE żYCIE.

czy te życie które miałeś w PL było gorsze i w czym ?

o kolega marny prowokator sie odezwal znowu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...