Skocz do zawartości

Zmiana praktykodawcy na Internshipie


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem na Internshipie od 2 tygodni w Stanach, ale z wielu powodow chcialabym zmienic praktykodawce. Praktyki mam w restauracji.

Chcialam zapytac, czy ktos z Was probowal juz zmieniac praktykodawce? Jesli tak, to bede wdzieczna za wszelkie wskazowki.

Czy w ogole program sie zgodzi na to? A jesli nie, to czeka mnie powrot do Polski?

Od czego w ogole mam zaczac??? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to musi zaistniec wazna przeszkoda abys mogla zmienic host company, np.: on ci nie placi, albo nie tyle co w kontrakcie, sexual harassment tego tupu rzeczy...nie jak masz takie widzi mi sie :)

Na umowie powienien byc punkt dot. zmiany, albo zadzwon tam i zapytaj...bedzie najprosciej:)

Poczytaj tez archiwum bo byly chyba jakies posty na ten temat.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmiana pracodawcy na internshipie, to duzo powazniejsza sprawa niz zmiana na wat. Dlatego musi istniec powazny powod ku temu, np. nie przestrzganie planu praktyk. Sponsor oczywiscie bedzie chcial to spr. i zanim pozwoli ci zmienic pracodawce bedzie chcial sie dowiedziec co jest nie tak. Czyli zadzwoni lub napisze do host company i zada pare pytan.

Oczywiscie najlepiej zadzwonic do sponsora i zapytac sie wprost w jakich wypadkach zezwalaja na to i jak wyglada caly proces.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...