Skocz do zawartości

podroz po campie


Rekomendowane odpowiedzi

ja planuje podroz z kolezanka z resortu :

Denver- Phoenix lot, ptem wypozyczamy auto i zmierzamy do Grand Canion, kilka dni zostajemy, potem Las Vegas, Death Valley, Los Angeles, San Diego i do Phoenix, a potem dwa dni w NYC.

ktos sie chce przylaczyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no hej to znowu ja niestety z tissaya sie nie zgramy, za to ja planuje podroz - boston - niagara falls - buffalo - chicago (chce tam posiedziec kilka dni, zrobic jakas alternatywna fajna wycieczke gdzies w okolicy wielkich jezior, ponoc jest tam pieknie ) - pozniej pensylwania filadelfia - waszyngton i powrot do nyc. zaczynam 26 sierpnia moze sie jakos zgramy albo dopasujemy pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej! ja jestem w Maine.. Potem bede podrozwowac.. Niestety szukacjac pracy! Moj Resort okazal sie wielkim niewypalem... Traktuja nas jak trendowatych niewolnikow, bo amerykanom ktorzy zadaja sie z Polakami grożą, że zwolnia a i placa nam $2h!

Pierwszy przystanek to pewnie.. (albo nie) Boston... No chyba, ze ktos mi cos podpowie... Gdzie najlepiej pojechac popracowac, zeby zabrac ze soba jakas kaske do domku..

POZDROWKI!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...