Skocz do zawartości

ebay.


tomczas

Rekomendowane odpowiedzi

Z obcji "buy it now" mozesz korzystac w kazdej chwili. Mozesz korzystac z czyjejs karty kredytowej (oczywiscie za jej zgoda), ale wowczas dane jej wlasciciela powinny zgadzac sie z tymi, ktore wprowadziles rejestrujac sie na ebay'u. Pamietaj o tym, ze nie karzdy w USA sprzedaje poza granice Stanow. Mozesz wyslac zapytanie do sprzedawcy, czy wysle zakupiony towar do Europy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam moje 3 grosze odnosnie ebay, niestety są to doswiadczenia negatywne:(

mam juz duze doswiadczenie z allegro, prawie setka udanych transakcji, wiec z ufnoscia podeszlem do ebay, tymbardziej ze amerykanie niby sa uczciwi.

prawie miesiac temu zamowilem instrukcje do samochodu na adres w stanach, nigdy nie doszla. Juz machnalem na te $15 reką, i wyszukalem taką samą isntrukcję na innej aukcji u innego sprzedawcy, mija juz ponad 2 tygodnie.. tez nic nie doszlo.

Trzecia transakcja, radio samochodowe, tym razem doplacilem juz do przesylki kurierem z trackingiem wiec przesylka na drugi dzien juz byla dostarczona.

Wniosek z tego taki: nie warto się żydzić i odżałować te $10 więcej bo wasza przesyłka wsiąknie, co z tego że złożyłem reklamacje w paypal, nic z tego nie będzie , stracona kasa i towar.

dodam jeszcze ze sprzedawcy u ktorych kupowalem mieli 99% pozytywnych komentarzy, po pare tys.

a jeden z nich to odpisal mi po 30 minutach (od wyslania kasy) ze towar juz wyslany i nawet wystawil mi pozytywa, to tak jakby sobie zadrwil ze mnie. Poprostu jak zobacza ze ktos placi z polskiego konta to wiedza ze mozna go olać.

-------------------

das edit: MEA CULPA !!! wszystkie instrukcje doszly ktore zamawialem. ebay jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...