Skocz do zawartości

Aukcje dla polakow w usa


nick34

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialem sobie kupic ksiazke "Symfonia C++ Standard". Niestety mieszkam w usa i nie mam mozliwosci kupna tej ksiazki, szukalem w ksiegarniach i tylko dostaje odpowiedzi "nie ma" albo "nie ma bo nikt nie kupi" :roll: Pomyslalem ze kupie sobie na jakies aukcji wiec weszlem na ebay.com jednak ksiazki tam nie ma, watpie zeby byla bo malo polakow tam jest. Myslalem rowniez o allegro.pl ale wysylka do stanow kosztowalaby pewnie troche.

Tak wiec czy istnieja w usa jakies strony aukcyjne na ktorych duzo polakow sprzedaje rozne rzeczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena przesylki jest chyba liczona wedlug wagi. Kiedys moja siostra chciala wyslac do usa mala paczuszke wazaca 3 kg i musiala zaplacic 50 zl. Ksiazka ma 1200 strona i dwarda okladke wiec chyba troszeczke bedzie wazyc. A tak wogole to jak myslisz ile moze wazyc... 1kg? Sprobuje przez allegro, taniej mi wyjdzie nic sprowadzajac ja do polski przez jakas ksiegarnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chyba najlepszym rozwiazaniem bedzie poproszenie siostry o zakup ksiazki i wyslanie jej droga pocztowa :D Chociaz pewna osoba napisala do mnie prywatna wiadomosc czy nie interesowalaby mnie ksiazka "Symfonia C++", jednak jest to stara wersja tej ksiazki, ja potrzebuje "Symfonia C++ standard" zgodna z ISO C++.

btw - jak mozna NIESTETY mieszkac w usa??

Czasami sa sytuacje kiedy ciesze sie ze mieszkam wlasnie tutaj, a czasami zaluje ze wogole tutaj jestem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...