Skocz do zawartości

Przesylka elektroniki, snowboardu...


czarny83

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

jak to jest z wysylka elektroniki USPS'em

chodzi mi glownie o to czy paczki zawsze dochodza, bo koszty znam

i jak to jest z clem, czy jak wysle lustrzanke cyfrowa, dvd, kamere i jeszcze pare rzeczy to dowala mi clo

czy jak rzeczy beda rozpakowane to nie bedzie problemu?

a kolejne pytanie- jak przewiezc snowboard do Polski, czy moze lepiej go wyslac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bede mial ten sam dylemat jak przewiezc deche...

Wiec znajoma wziela ja ze soba na poklad jako bagaz podreczny :D...pogadala z obsluga samolotu i pozwolili jej... stewardessa wziela i schowala deche do jakiejs swojej skrytki... musiala cos doplacic cos w okolicach $20 ...

A co do wysylania to ja bylbym bardzo ostrozny ...to jest bardzo delikatny sprzet i kazdy jakis upadek np na krawedz ... moze spowodowac rozwarstwienie deski a wtedy to juz moze sie ona nadawac jedynie do kuchni do krojenia...

Pozdrawiam !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] znajoma wziela ja ze soba na poklad jako bagaz podreczny :D...pogadala z obsluga samolotu i pozwolili jej... stewardessa wziela i schowala deche do jakiejs swojej skrytki... [...]

Powierdzam, maja jakies tam swoje skrytki i wiedza gdzie to upchnac.

Poniewaz lecialam KLMem oto linki:

http://www.klm.com/travel/pl_en/travel_inf...age/index.htm#5

SAdze, ze w przypadku innych linii jest podobnie.

[...] kazdy jakis upadek np na krawedz ... moze spowodowac rozwarstwienie deski a wtedy to juz moze sie ona nadawac jedynie do kuchni do krojenia...

Pozdrawiam !!

hyhy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...