Skocz do zawartości

3 Bilety roczne do Universal CityWalk LA za 1/2 ceny


podar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Pierwszego dnia kupiliśmy bilety dzienne, które kosztują $59 brutto. Nie zdążyliśmy obejść całego miasteczka (4h to za mało na wszystko). Więc postanowiliśmy "upgradować" bilety do rocznych. Dostaliśmy wtedy nowe bilety. Było już za późno i nie mogli nam wydać od razu kart. Następnego dnia wróciliśmy tam i o dziwo przy wejściu bileter nie skasował nam biletów, gdyż pogubił się w nowej sytuacji. Upewniliśmy się jeszcze w budce i bilety oczywiście są ważne długi czas. Przy pierwszym wejściu bileter musi je skasować i od razu trzeba przejść do budki, gdzie wyrabia się karty.

Mam więc do sprzedania 3 bilety roczne za 300zl razem. Nie sprzedaję osobno. Konto posiadam w Inteligo i mBanku. Transakcje możemy przeprowadzić przez Allegro (mam ponad 500 komentarzy).

Nie mam nic przeciwko Escrow.

Jestem teraz w Stanach na W&T. Pocztę sprawdzam prawie codziennie. Jeżeli jesteś zainteresowany możesz mi wysłać SMS'a na numer +48 605 110 966 z innej komórki (nie gg), aby przyspieszyć kontakt. Tymczasowo nie mam dobrego kontaktowego numeru amerykańskiego. 28-29 sierpnia będę w San Francisco. Możemy się tam umówić.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...