Skocz do zawartości

2 laptopy ze stanow


Lukk

Rekomendowane odpowiedzi

jak to jest w koncu z tymi laptopami bo kazdy mowi co innego. Czy komus oclili kiedys 2 laptopy? Przeciez to zalicza sie do rzeczy osobistych!

wlasnie mialem zamiar kupic tylko poczytalem to forum i jakies dziwne historie niektorzy pisza.. Czy jest ktos kto rzeczywiscie placil clo??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dwa identyczne laptopy(jednego wioze dla dolegi) w zwiazku z tym chcialbym rowniez poznac opinie kogos kompetentnego na ten temat, czy moga mi je oclic?

Jesli tak to czy da rade oclic tylko jeden skoro ten drugi uzywam i jest moim osobistym przedmiotem?

Pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedz.

Misior

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w tamtym roku wiozlem jeden ze soba..ale mialem przy sobie..nikta tam nic nie mowil...pozatym jak bylem to zadnj kotroli niemialem u nas w wawie...czekalem tylko na bageaze z pol godziny...i normalnie wyszedlem...niewiem jak teraz jest,poonoc przy sobie bagazu podrecznego nie mozna miec..polecam schowac laptopy w oddzielnych torbach..i bec opakowan!!moga chyba sie przyczepic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...