Skocz do zawartości

Jak nielegalny moze stac sie legalnym w USA.


california855

Rekomendowane odpowiedzi

Wypowiedzcie sie tutaj, jak osoba bez papierow, moze zyc "normlanie" w USA. W jaki sposob ktos sie moze zalegalizowac?

Wiem, ze jest wiele osob, ktore sa wlasnie w takiej sytuacji. Jak mozna z niej wybrnac, by zaczely miec dom, auto, mogly pojsc normalnie do szkoly, miec ubezpieczenie na auto, etc..

Wiem, ze wiele osob zyje "normalnie" nie bedac posiadaczami zielonej karty. Czy mozecie napisac jak to sie robi? Nie probuje tym post wspomagac nielegalnych... ale jak juz tutaj ktos jest na stale i nie ma papierow, to jak zaczac zyc jak reszta spoleczenstwa? O to mi chodzi a nie osoby, ktore tu sa na krotko.. kilka miesiecy i mysla, ze podbija Ameryke.

Thanks,

Ala :smt061

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześa :lol:

S3ysza3em, ?e rząd od czasu do czasu urządza amnestie dla nielegalnych imigrantów. Wygląda to ponoa tak, ?e przez kilka dni ka?dy, kto jest nielegalnie mo?e iśa do urzedu i dostanie zieloną karte (chyba jest to uzale?nione od d3ugości nielegalnego pobytu i pewnie jest jakaś określona liczba GC). Podobno te? te akcje (o dziwo) nie cieszą sie wielką popularnością, gdy? nielegalni imigranci (g3ównie to przecie? Mechiko) nie wierzą w szczerośa rządowych intencji i boją sie deportacji. Wiem, to od Polaków którzy siedzieli w USA dośa d3ugo. NIe mam pojecia czy to prawda, brzmi troche bajecznie. Mo?e ktoś sie wypowie na ten temat?

Muchatek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie ten sam temat poruszylam dzisiaj w rozmowie ze swoja siostra. :lol: Hahaha... No wiedz, ponoc ma byc amnestia w USA.. Tak tez w tv and on the radio slyszalam, ale to ma objac ludzi, ktorzy tu maja juz prace i pracodawcow, czy Meksykanow... Jakos tak mi tlumaczyla, ale nie zostalo mi wiele jak widac w glowie. :roll:

Ale tak jak napisales.. Wiele sie nie zglosi, bo nie beda chcieli byc jakby co juz w systemie i byc deportowani. Nie wiem, czy ja bym sie zglosila, jabym nie miala papierow.. No chyba ze juz bym miala dosc nerwow i postawila wszystko na jedna karte.

:smt061

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...