Skocz do zawartości

Mozna wyjechac z usa ze sprawa w sadzie?


master4005

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Narobilem sobe biedy. Jestem w usa na wizie j1. Jechalem samochodem i w wyniku poslizgu rozbilem auto o nowa przyczepe kampingowa. Czekam teraz na sad (court no. 3) i smiesznie sie zlozylo, ze sad mam 1 dzien po dacie wylotu i nie wiem czy moge opuscic ten kraj. Zarzucono mi careless drvng, no valid licens, report accident, leave scene inj. Type of bail mam unsecured bond. Prosze pilnie o pomoc. Nie chce placic za to i wiem ze juz nie bede mogl tu wrocic i pewnie moja rodzina tez nie. Czy ktos tak uciekal? Moga mnie aresztowac na lotnisku (lotnisko w innym stanie)? Czekam na wasze sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Narobilem sobe biedy. Jestem w usa na wizie j1. Jechalem samochodem i w wyniku poslizgu rozbilem auto o nowa przyczepe kampingowa. Czekam teraz na sad (court no. 3) i smiesznie sie zlozylo, ze sad mam 1 dzien po dacie wylotu i nie wiem czy moge opuscic ten kraj. Zarzucono mi careless drvng, no valid licens, report accident, leave scene inj. Type of bail mam unsecured bond. Prosze pilnie o pomoc. Nie chce placic za to i wiem ze juz nie bede mogl tu wrocic i pewnie moja rodzina tez nie. Czy ktos tak uciekal? Moga mnie aresztowac na lotnisku (lotnisko w innym stanie)? Czekam na wasze sugestie.

Pewnie jak nie maja danych twojego paszpotu, to wyjedziesz spokojnie, ale bedziesz poszukiwany listem gonczym w USA. Pewnie pobrali odciski od ciebie, wiec zapomnij o USA po wyjezdzie. A nie mozesz zalatwic sprawy wczesniej ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestescie tego pewni, bo jak mnie zlapia to dopiero bede mial przechlapane. Nie dalem im swojego paszportu, ale moga miec te dane z SEVIS lub z wnioskow wizowych, pobrali mi odciski. Co dobre, maja blad w moim imieniu. Bylem poszukiwany 24h w USA - moze tylko w Delaware. Napiszcie cos wiecej bo nie wiem na co sie zdecydowac. Nie mam kasy na nowy bilet, juz za duzo mnie to kosztowalo. Sprawa nie moze sie szybciej odbyc, bo nie ma tlumacza dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
dzieki za pomoc wyjechalem bez problemow, troche mnie to nerwow kosztowalo ale juz mi nic nie moga zrobic:)

Ciekawe ile nerwow bedzie kosztowalo to osobe poszkodowana ?

Mam nadzieje, ze kiedys tez Ci ktos wjedzie w [beeep]cie twojego samochodu, a potem zwieje do Ruskich, a ty bedziesz wtedy oczywiscie zadowolony, no bo jak ty mozesz, to czemu nie ktos inny ?

Sumienie nie gryzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile nerwow bedzie kosztowalo to osobe poszkodowana ?

Mam nadzieje, ze kiedys tez Ci ktos wjedzie w [beeep]cie twojego samochodu, a potem zwieje do Ruskich, a ty bedziesz wtedy oczywiscie zadowolony, no bo jak ty mozesz, to czemu nie ktos inny ?  

Sumienie nie gryzie ?

A ciebie nie gryzie?? Nigdy nie zrobiles nic zlego? Noz mi sie w kieszeni otwiera, jak widze ze mu zle zyczysz. Przez kilka tygodni najadl sie strachu i pewnie nie spal po nocach, a poszkodowany dostal kase od ubezpieczalni i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...