Skocz do zawartości

Mozna wyjechac z usa ze sprawa w sadzie?


master4005

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe ile nerwow bedzie kosztowalo to osobe poszkodowana ?

Mam nadzieje, ze kiedys tez Ci ktos wjedzie w [beeep]cie twojego samochodu, a potem zwieje do Ruskich, a ty bedziesz wtedy oczywiscie zadowolony, no bo jak ty mozesz, to czemu nie ktos inny ?  

Sumienie nie gryzie ?

A ciebie nie gryzie?? Nigdy nie zrobiles nic zlego? Noz mi sie w kieszeni otwiera, jak widze ze mu zle zyczysz. Przez kilka tygodni najadl sie strachu i pewnie nie spal po nocach, a poszkodowany dostal kase od ubezpieczalni i tyle.

No pewnie, sprawe mozna olac bo poszkodowany dostal kase z ubezpieczalni. Tylko ze jemu poszlo ubezpieczenie do gory, ale to nic. Prawda? Noz sie w kieszeni otwiera jak sie takie wypociny czyta :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasciciel samochodu juz ma pieniazki, a sklep dostanie odszkodowanie za przyczepe od swojej ubezpieczalni (ubezpieczenie firmy) - tylko ubezpieczalnie moga byc troche niezadowolone z mojego wyjazdu - bo chcialy mnie tym obciazyc.

No i widac jaka mala masz swiadomosc. Ten czlowiek dostal kase z ubezpieczenia, ale teraz przez to jego ubezbieczenie pojdzie do gory wiec przez ciebie bedzie musial placic wiecej. Ale wazne ze tobie udalo sie uciec z podwinietym ogonem od odpowiedzialnosci. Powiem ze szkoda ze ciebie nie zlapali, bys moze sie wtedy nauczyl co to jest odowidzialnosc za swoje czyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie, sprawe mozna olac bo poszkodowany dostal kase z ubezpieczalni. Tylko ze jemu poszlo ubezpieczenie do gory, ale to nic. Prawda? Noz sie w kieszeni otwiera jak sie takie wypociny czyta :evil:

What?? Skoro jest POSZKODOWANYM, to ubezpieczenie nie poszlo mu do gory.

Skoro zamiast zaplacic zamknal sobie droge do USA, to jego wybor i wedlug mnie wspolmierna kara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie, sprawe mozna olac bo poszkodowany dostal kase z ubezpieczalni. Tylko ze jemu poszlo ubezpieczenie do gory, ale to nic. Prawda? Noz sie w kieszeni otwiera jak sie takie wypociny czyta :evil:

What?? Skoro jest POSZKODOWANYM, to ubezpieczenie nie poszlo mu do gory.

Skoro zamiast zaplacic zamknal sobie droge do USA, to jego wybor i wedlug mnie wspolmierna kara.

No to ubezpiecz sie w Polsce na autocasco. Niech potem ci ktos na parkingu pogniecie blache, pare razy w roku, rob to wszystko z ubezpieczenia. Oczywiscie jestes poszkodowany, wiec AC zaplacisz jeszcze ze znizkami pewnie, tak ?? :shock: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...