Skocz do zawartości

Prosze o pomoc


dixi31

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM!! By3em teraz tz:29-11-2004 o wize turystyczna mia3e zaprosznie i tak dalej ale mi odmówiono !! prowadze swoją firme mam nieruchomoś,auto,ale nie mia3em tych odokumentów o nieruchomosci i aucie !! wydaje mie sie ze jakbym mia3 te dokumenty to cos by z tego by3o tak wywniskowa3em z rozmowy z konsulem!! nie wiedzia3em ze trzeba wziąśa te dokumenty !! tym bardziej ze ja naprawde chcia3em jechac tam tylko na świeta do rodziny a on mi nie uwierzy3! chcia3bym sie teraz kogos doradzia czy moge teraz za tydzien lub dwa iśc znowu sie staraa o wize ???? dziekuje z góry pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM!! By3em teraz tz:29-11-2004 o wize turystyczna mia3e zaprosznie i tak dalej ale mi odmówiono !! prowadze swoją firme mam nieruchomoś,auto,ale nie mia3em tych odokumentów o nieruchomosci i aucie !! wydaje mie sie ze jakbym mia3 te dokumenty to cos by  z tego by3o tak wywniskowa3em z rozmowy z konsulem!! nie wiedzia3em ze trzeba wziąśa te dokumenty !! tym bardziej ze ja naprawde chcia3em jechac tam tylko na świeta do rodziny a on mi nie uwierzy3! chcia3bym sie teraz kogos doradzia czy moge teraz za tydzien lub dwa iśc znowu sie staraa o wize ???? dziekuje z góry pozdrawiam!!!

mozesz sie starac codziennie. jednak duzych szans nie masz nawet z tymi dokumentami...

F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...