Skocz do zawartości

CET Poland


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Wiem jedno wybra3em to biuro bo moge sobie sam kupic bilet, a to duzy + poniewez wszystkie pozosta3e biura maią z biletów du?ą prowizje np w tym roku jecha3em na worka z JDJ i za bilett zap3acie3m oko3o 3 tys. a wiem ze mozna juz kupic za 1800z3 no to jest ró?nica z co do pracy to nawet jak ci jakas badziewna za3atwia to i tak sobie znajdziesz lepszą. Zajeli 2 miejce w magazynie studenckim dlaczego po almaturze to chyba mo?na im ufac, cena tez nie jest z3a!! G3owa do góry ameryka bedzie twoja:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy później...

ja pojechalem z nimi w tym roku. jak dla mnie sa OK i ich polecam. wszystko zalatwili szybko i sprawnie - ds-a mialem w 3 tyg po zlozeniu dokumentow. potem ambasada i juz wiza :D wazne, ze moglem sam sobie kupic bilet. cena programu tez jest ok. wszystkie koszta byly jasno z gory okreslone a nie jak u innych, ze nagle dowiadujesz sie ze musis zaplacic np za posrednictwo wizowe etc. nie placilem wlasnie za zadne egazminy jezykowe, posrednictwa w ambasadzie itp. w przyszlym roku tez bede z nimi jechal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...
  • 2 miesiące później...

Dla mnie tez są O.K.W tamytym roku moja dziewczyna była z nimi .Bylo dobrze .W tym roku daje im 10 pkt póki co za wyminę staffu.W tamtym roku jak bylismy w ich biurze to był jakis zniewieściały samiec i rozlazła ziewajaca pannica .Teraz panienki ,az milo, pomocne kompetentne.Oferty pracy dobre.Mam dobre przeczucia do swoich wakacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom.. to fakt, personelik maja teraz 'ostry' :), choc z ubieglego roku to kumam 2 facetow, wiec nie wiem ktory byl wedlug ciebie zniewiescialy; poza tym mojej pani ten niski koles spor pomogl w konsulacie :) ake ja nie o tym - tylko o biletach i cenie. Bo cene to maja taka jak wszyscy (jak sie policzy od a do z), ale przynajmniej niczego nie dorzucili w ramach niespodzianki. i bilety - ogromny plus, bo wize mialem wczesniej a przejazdowke do SF kupilem sam za bardzo dobre pieniadze; porownujac do tych cen co ludziki z innych biur, z ktorymi w ambasadzie gaworzylem, placili. wiec jak sie policzylo to do przodu na bilecie ponad 300$ - to tak jakby odjac od ceny programu. nie narzekalem, w tym roku tez nie narzekm; no brat nie narzeka, bo to on jedzie. CU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 lata później...

Niestety ja nie mam dobrych wspomnień związanych z biurem CET USA...Po przyjeździe okazało się pierw że nie dostanę tyle godzin co powinienem a później że wogóle nie będę miał pracy...dostałem inną ofertę ale ledwo wystarczyło by mi na zapłacenie rachunków...zdecydowałem się pojechać do rodziny pod Chicago i tam poszukać szczęścia...bo w OC było zapełnione studentami i nie ma szans na znalezienie pracy.

Nie polecam tego biura...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...