Skocz do zawartości

NYC


mel

Rekomendowane odpowiedzi

ok,no wiec rozpoczynam nowy temat.

kto z was jedzie w tym roku "na turystycznej"(na tak zwana w3asną reke)?

gdzie sie wybieracie?jakies doświadczenia,rady?

ja jak zwykle do "mojego"kochanego nowego jorku.?yc nie umierac.niestety w tym roku troche pó1no,bo na poczatku lipca wiec z praca moze byc ciezko.ale chyba bedzie dobrze,nie?

ktos sie do3acza?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W ubieg3ym roku by3em w NYC pojecha3e na w3asną reke mieszka3em u znajomych przez miesiąc niestety nie znalaz3em pracy. Jestem zainteresowany wyjazdem w tym roku mog e wyruszya w pierwszych dniach czerwca. Pozna3em w ubieg3ym roku pare ciekawych osób i wiem, ?e warto wyjechac są takie gazety jak ABC i wiele innych polskich wydawanych w NY w których mo?na znaleśa ciekawą prace. pozatym chetnie sie do kogos przy3acze na okreslonych warunkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Cześa daniel.t ja wybieram sie do NYC w czerwcu w ubieg3ym roku spedzi3em tam ca3e wakacje, w tym roku niestety musze liczya na pomoc innych poniewaz nie mam gdzie sie zatrzymac i jak narazie nie mam pracy ale z tego co zauwazy3em w ugieg3ym roku z tym nie ma problemu chyba ze Ty masz juz jakies konkretne plany. Jestem zainteresowany przy3ączeniem sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...