Skocz do zawartości

Global Recruitment -p3atna Praktyka W Usa I Australii


Amadeus

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, jestem obecnie w Australii na p3atnej praktyce, co wiekszości ludzi znających sie troche w tej dziedzinie (dziedzinie wyjazdów) na pewno nie mieśli sie w g3owie. Jak to zrobi3em, przeszukiwa3em przez kilka tygodni (tak, tak!) strony interentowe, a? znalaz3em firme, która organizuje takie wyjazdy. Zg3osi3em sie przez internet, zap3aci3em i jestem tu od miesiąca. Na prawde warto, bo to piekny kraj, pracy jest du?o (bezrobocie ok.5%) i wiele ciekawych mo?liwości. Poza tym, sama wiza 416 (którą za3atwia firma-pośrednik) jest przed3u?alna, wiec mo?na tu przebywaa znacznie d3u?ej ni? w przypadku przereklamowanych programów internship w USA.

Program ten jest czyms zupe3nie nowym dla polskiego rynku, a firmy go oferujące na świecie mozna policzyc na palcach; ja polecam tą, chocia?by z jednego powodu- w3aśnie tu dosta3em praktyke i bede móg3 wam pomagaa (kontakt po polsku) w razie jak ktoś sie zdecyduje.

Jak sie nazywa firma? Global Recruitment (www.globalrecruitment.com.au) Program kosztuje ok 3800 AUD i w to wliczone jest znalezienie pracy, sponsorship i op3ata za wize, ubezpieczenie. praktykant kupuje tylko bilet i w droge. Warto pomyslea, zw3aszcze jeśli ktoś nosi sie z zamiarem wyjechania do USA na praktyke roczną-to jest świetna alternatywa. Z resztą, p3atne internshipy w USA te? GR oferuje. Specjalizuje sie w programach hospitality w 4 i 5 gwiazdkowych hotelach, a wiec pracodawcy niczego sobie (hilton, Sheraton, Intercontinental, Fairmont...)

W razie jakichkolwiek pytan piszcie

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Hej! Spadles mi poprostu z nieba. Nie wiem tylko czy odpiszesz bo patrzac na date wyslania Twojego postu i date dzisiejsza... troche czasu minelo. No ale probuje.

Ja jak najberdziej zainteresowana wlasnie takim wyjazdm do Australii jestem - hospitality i te sprawy. Przewertowalam juz setki stron internetowych i na zadna firme nie moge sie zdecydowac. Najgorsze jest to ze nie ma mi kto kompletnie doradzic. Do Australii chcialabym wyjechac w marcu wiec chyba najwyzszy czas zaczac dzialac.

Narazie pisze tylko orientacyjnie gdyz nie wiem czy odpiszesz. Czekam na jakis oddzew. A potem mozemy przejsc do konkretow :lol:

Pozdrawiam serdecznie,

Martyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...