Skocz do zawartości

Hawaje W&T - kto byl?


Hania

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos był w tym roku na W&T na Hawajach i moze sie podzielic wrazeniami? Z gory dzieki!

[/quote

MIalam okazje w tym roku popracowac na Maui. Pojechalam z visa w&t ale kontrakt mialam zupelnie gdzie indziej takze na wyspach pojawilam sie bez pracy i zadnych namiarow...

Praca jest natomiast trzeba jeszcze poszukac takiej z ktorej mozna sie utrzymac bo jak kazdy na forum pisze koszty zycia, szczegolnie na maui sa ogromne (trzykrotnei wyzsze niz na mainland)

Wiem ze osoby ktore pojechal z w&t na oahu w tym roku mocno sie zawiodly, obiecanej pracy nie bylo i szukaly na wlasna reke. co poniektore zrezygnowaly zupelnie z programu. mysle ze jechanie na wlasna reke jest duzo lepszym rozwiazaniem. nie nalezy sie tylko chwalic ze jestes tylko na 3 miesiace. raczej mow ze starasz sie o przedluzenie wizy i chcesz zostac baaardzo dlugo - szczegolnie w hotelach.

jesli sie zdecydujesz czekaja cie na pewno najlepsze wakacje w zyciu, super podroze (bilety pomiedzy wyspami mozna kupic za smieszne pieniadze) i niezla zabawa.

powodzenia

Ja pracowałam na Maui w te wakacje przez prawwie 4 m-ce. Mi wystarczyła jedna praca i zwrócił sie wyjazd z nawiazką. Drogo faktycznie jest i mieszkanie i jedzenie, ale za to miejsce bajeczne!! Na pewno tam wróce, moze nawet w przyszłym roku, ale na wakacje, a nie do pracy ;-) Na Maui nie ma wiekszego problemu ze znalezieniem dodatkowej pracy, nie wiem jak na Oahu.

Cassie jesli moge spytac gdzie pracowalas na Maui?? w lahainie czy gdzies indziej?? i jak bylo - ciagle mysle o powrocie tam za rok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja bylem z YTP w Atlantic City teraz w 2007 (pozno sie zapisalem,na poczatku czerwca w ogole;) wiec i tak miod Malina ze Trafilo sie AC bo tam jest niezle no i rzut kamieniem Do Philadelphia New York Waszyngton:) w kazdym razie pamietam ze biuro mialo pojedyncze oferty na Hawajach (w tenczas juz zaklepane) z tego co wiem zadko ktore biuro ma w ogole oferty na tych wyspach jesli chodzi o prace Zycze powodzenia Pozdrawiam USAowiczow:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...