Jump to content

Termin ?


Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów. Mam pytanie do tych bardziej doświadczonych. Byłem w tym roku na Worku w USA. Starania o wizę ropocząłem na przełomie lutego-marca. Wszystko przeciągnęło sie dość długo i wizyte w ambasadzie miałem 1 czerwca.Dla mnie to było za późno (i za drogo!!). I w związku z tym w tym roku chcę rozpocząć wcześniej całą procedurą.Kiedy mogę najwcześniej lecz bezpiecznie to zrobić? Nie chcę być "pierwszym" żeby negatywnej odpowiedzi nie dostać.Co proponujecie?

Link to comment
Share on other sites

Kiedy mogę najwcześniej lecz bezpiecznie to zrobić? Nie chcę być "pierwszym" żeby negatywnej odpowiedzi nie dostać.Co proponujecie?

Tzn odmownej odpowiedzi masz na mysli w konsulacie , na Worka zwykle daja wize

No ale napisales ze byles na worku ale potem ze bylo za drogo cos , wogole nie rozumiem co napisales.

Link to comment
Share on other sites

w tamtym roku zapisałem się na W@T w BTC jako jeden z pierwszych(8 listopada), a i tak do konsulatu jechałem mniej więcej w okresie kiedy najwięcej osób do niej jeździ, bo tak naprawdę to to że zapiszesz się wcześnie wcale nie oznacza, że wcześniej umówią Cię na wizytę bo np. w BTC najpierw muszą dostać oferty pracy, potem je przydzielić, potem wysłać papiery do USA itd.

Link to comment
Share on other sites

po prostu chcę mistrzu darop optymalnie to zrobić

hehe, bynajmniej się nie uważam :lol:

jak pewnie widziałeś proces przyznawania wiz przypomina jakąś fabrykę, produkcje taśmową, jesteś tylko kolejnym rozpatrywanym przypadkiem, musiałbyś mieć super pecha trafiając na rozmowę jako pierwszy, a co do terminu, to jeśli jesteś zdecydowany na wyjazd to ja bym się zastanowił na zapis jeszcze przed Bożym Narodzeniem, można wtedy troszkę zaoszczędzić na kosztach wyjazdu i "podobno" ma się pierwszeństwo przy wyborze ofert pracy, pisze podobno bo zapisałem się ostatnio wcześnie licząc właśnie na to, a wyszło zupełnie coś innego

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...