Skocz do zawartości

Camp 2007


Karlik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

Jeśli ktoś chce jechać na campa, zacząłem o tym myślec i już zbieram info. Na razie znam tylko ofertę CCUSA i wygląda całkiem przyzwoicie. Najlepsze wg mnie, że jest bilet otwarty, to dla mnie dość ważne.

Camp America jest droższy, ale nie wiem czemu, nie podają dokładnej kwoty zarobków.

A ktoś wie, o co chodzi z darmowym wyjazdem YTP??

Jak znam tę firmę, to coś zbyt pięknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

camp america jest obecnie najdroższą firmą na rynku - można spróbować w Camp Leader's mniej sie płaci i zarobki są wieksze. Pronblem polega na tym, ze nie ma biura CL w Polsce. Ale można aplikowac on-line przyśla dokumenty - tak słyszałem że mozna zrobić - i sie zgłosić do ambasady amerykańskiej w Polsce z tymi dokumentami.

Camp America jest mozna powiedziec ze jedyna opróc CCUSA firma która oferuje wyjazdy na campy - no i kosi niezłą rzesze studentów co roku. Mnie sie udał wyjazd z Camp America w tym roku, ale jest wiele osob które narzekały tez na te firme i ja chwaliły. Ja póki co jestem za tak :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że obie firmy są w porządku i wyprawy powinny sie obyć bez większych zgrzytów.

Na korzyść CCUSA przemawia natomiast znacznie lepsza oferta pod względem finansowym. Jeśli chodzi o powrót, to ja z CCUSA dostałem ponad 500 $ wiecej. No i wielka karta przetargowa - bilet otwarty a to sie bardzo przydaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że obie firmy są w porządku i wyprawy powinny sie obyć bez większych zgrzytów.  

Na korzyść CCUSA przemawia natomiast znacznie lepsza oferta pod względem finansowym. Jeśli chodzi o powrót, to ja z CCUSA dostałem ponad 500 $ wiecej. No i wielka karta przetargowa - bilet otwarty a to sie bardzo przydaje

hmm.. w Campie tez dostalam o wiele wiecej niz mialam w kontrakcie, wiec to zalezy wszystko gdzie sie trafi, a nie od firmy, z której sie jedzie.

zreszta obie firmy dzialaja na podobnych zasadach, wiec moim zdaniem wybieranie ktora jest lepsza nie ma sensu.

ja jestem za Camp America :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
polecam Camp Leaders

Hej Karla, moglabys cos rozwinac o tej firmie? jakas strona www? na jakich zasadach sie aplikuje? jakie oplaty itd? zalatwialas to juz moze?w tym roku tez sie wybieram na campa, i chcialbym jakos ominac posrednictwo ccusa czy ca, ze wzgledu na zarobki;/ niestety czasu zostaje coraz mniej, takze wypadaloby juz teraz zaczac wszystko zalatwiac. w jaki sposob sie podpisuje umowe z campem /nie ma zadnych targow/, tez listownie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...