Skocz do zawartości

Jedziesz z Almaturem?


matiq

Rekomendowane odpowiedzi

ta... Bethany - troche za[beeep]e ale za to mega wakcje. polecam , wrocilam z tamtąd w październiku. Jak sie zdecydujesz jedz w maju juz najlepiej bo pelno tam Rosjan , ktorzy przyjezdzaja juz w kwietniu (?). Jak oni to zalatwiaja to nie mam zielonego pojecia.moze maja jakis inny system nauczania ze ich tak uczelnie puszczaja, no ale nie wazne

Mam tez pelno znajomych co w Resort Queście pracowali - jedni zadowoleni ,inni nie - zalezy co robili.

Ja robilam co innego , ale nie powiem wiekszy zapierdziel mialam niz w zeszlym roku.. Jeszcze sie zastanawiam czy jechac w tym roku na WAT-a...

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... ale kto tu mówi że ja korzystałam z ich ofert pracy? ( bo to jest smiech na sali ze za skorzystanie z nich trzeba jeszcze placic, to sie tyczy tych tez biur co korzystaja ze sponsora ciee )mialam własną, ale ogólnie jeśli chodzi o organizacje i koszty programu independent to nie narzekam. bilet mi mega tanio załatwili ( Wrocław). miales chyba pecha jednym slowem...

Dla mnie kazda oferta kazdego biura jest droga, bo to parę tys. zl no ale chyba lepiej wydac 4 niz 5, 6 i wiecej...?

Moze w koncu zniosa te wizy [beeep]e w przyszlym roku i nie bedzie tych cyrków z lichwiarstwem biur pośredniczących. Moje modlitwy może zostaną w końcu wysłuchane..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie miałem prawie żadnych problemów z Almaturem, także mogę polecać

trzeba tu chyba dodać, nie wiem czy mam słuszne odczucie, że Almatur jest głównie biurem turystycznym a nie agencją W@T tak jak inne firmy, które z tego typu działalności głównie żyją, no i rzeczywiście mają śmieszną listę pracodawców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey, nie można powiedzieć, że Almatur jest przedewszystkim biurem turystycznym.. rocznie wysyłąją tyle ludzi na W&T, że dzisiaj są przede wszystkim pośrednikiem W&T, a dopiero potem można o nich powiedzieć że są biurem turystycznym.

Np. w moim mieście (Szczecinie), Almatur nie ma pośrednika jako biuro turystyczne (chociaż po rezerwacje biletów, i tym podobnych mozesz do nich uderzć), ale przedewszystkim są dobrym biurem W&T, i tym się przedewszystkim zajmują.

Wiem, że nie powinienem reklamować :D ale to, że Alematur jest również biurem turystycznym, wcale nie przeszkodziło mu zyskać całkiem dobrej opini, wręcz pomogło.

PS. wybrałem Resort Quest w DE, jako mojego "drugiego" pracodawcę.

Jako pierwszego pracodawcę wybrałem HMS host, z lokalizacją (według moich preferencji) w San Diego.

Nie chce zakładać nowego topicu, ale czy przepypadkiem ktoś jeszcze nie jedzie SD? albo ma jakieś doświadczenie z HMS host?

Z góry dziękuje za odzew :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...