Skocz do zawartości

Odprawa na lotnisku w USA


Rekomendowane odpowiedzi

Urzednik zapyta Cie o cel wizyty, miejsce i przewidywany przez Ciebie czas pobytu w USA. Mo?e te? zapytaa o to, ile masz pieniedzy (musisz sie przecie? jakoś utrzymaa). Wskazane jest w tym przypadku posiadanie karty kredytowej. Wize turystyczną zazwyczaj przyznają na 6 miesiecy (choa s3ysza3em o wizach wydanych na miesiąc czy dwa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: Zale?y to od tego, na kogo trafisz. Napisa3em Ci tylko, czego ewentualnie mo?esz sie spodziewaa. W samolocie pozna3em pewnego audiofila z Czech, który lecia3 wystawe sprzetu hi-end. Urzednikowi na lotnisku powiedzia3, ?e ma zamiar zostaa w USA tylko tydzien, a i tak dosta3 wize na pó3 roku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

nie wiem jak uzasadnic pobyt 6 miesieczy w usa....

F

:lol: te? nie mam pojecia jak to zrobia. Fiendix, gdzie lądowa3eś? Niektórzy twierdzą, ?e d3ugośa przyznanej wizy zale?y od miejsca lądowania tzn. ?e np. lądowanie w Chicago gdzie jest du?o Polonii znacznie zwieksza ryzyko dostania wizy na krótki okres czasu. Spekulacje, ale coś mo?e w tym bya...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

nie wiem jak uzasadnic pobyt 6 miesieczy w usa....

F

:lol: te? nie mam pojecia jak to zrobia. Fiendix, gdzie lądowa3eś? Niektórzy twierdzą, ?e d3ugośa przyznanej wizy zale?y od miejsca lądowania tzn. ?e np. lądowanie w Chicago gdzie jest du?o Polonii znacznie zwieksza ryzyko dostania wizy na krótki okres czasu. Spekulacje, ale coś mo?e w tym bya...

W Bostonie. Wedlug mnie spekulacje.. Jesli jestes studentem troche glupio powiedziec ze bedziesz chcesz "zwiedzac" az 6 miesiecy... niby z czego bedziesz sie utrzymywal? A pracowac na turystycznej nie wolno :roll: .

F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...