Skocz do zawartości

Work Experience- jakie opinie?


Rekomendowane odpowiedzi

Bylabym wdzieczna za kazde info na temat tego organizatora, wybieram sie drugi raz na worka, zaznaczam ze mam wlasnego pracodawce 8) i bilet rowniez sama bede kupowac, chodzi mi tylko o wiarygodnosc i solidnosc tego biura z gory dzieki za kazde info :lol:

i jescze jedno pytanko: poniewaz chce wyjechac 9 maja a od 15 maja zaczac prace czy moga wyniknac z tego powodu jakies komplikacje :?: poniewaz gdy orientowalam sie po roznych biurach w Almaturze poinformowano mnie ze z regoly work zaczyna sie od 1 czerwca i jak juz to bede musiala sie ze wczesniejszego wyjazdu wytlumaczyc w kosnulacie jako tako konsulatem sie zbytnio nie martwie ale czy ktos jedzil na worka juz w maju :?: :?: :?:

_______________________

--> CALIFORNIA <--

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciezko cokolwiek znalezc na temat tego organizatora, jedynie jedna niepochlebna opinia na temat organizacji sponsorujacej CETUSA niestety nie mam czasu zajac sie przeszukiwaniem wczesniejszych postow czy bazy opinii. czy nikt naprawde nie jechal na worka przez Work Experience :?: :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...