Skocz do zawartości

transfer na H1B


Rekomendowane odpowiedzi

Od 2 miesiecy jestem na wizie H1, wczesniej bylam na J1 (18miesiecy). Niestety moje stosunki z szefem sa na tyle zle, ze jestem zmuszona zmienic pracodawce natychmiast. technicznie mam juz nowego pracodawce, ale trzeba zalatwic jeszcze wszystkie formalnosci. Za 2 tygodnie planuje leciec do Polski na swieta, pocztakowo mialam na to zgode, ale teraz moj dotychczasowy pracodawca odmawia mi urlopu. Co sie stanie jesli mimo wszystko polece na swieta do Polski? Czy warto ryzykowac? Moze dotychczasowy pracodawca nie zglosi tego faktu tak szybko do INS? Czy jakbym zlozyla petycje o transfer, to moge spokojnie jechac czy trzeba czekac az bedzie zaaprobowana? Prosze pomozcie. Bardzo wazne. Dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zglosi do INS-u ze juz u niego nie pracujesz, a Two nowy pracodawca jeszcze nie zaczal zalatwiac przeniesienia H1 to moglabys miec probblemy przy powrocie. Generalnie nikt do INS niczego nie zglasza ale sama najlepiej znasz swojego szefa.

Fizycznie nie musisz miec H1 przniesionego zeby zaczac pracowac dla nowego pracodawcy, wystaczy ze masz za soba labor i papiero poszly do INS, mozesz zmieniac wtedty pracodawce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...