Skocz do zawartości

pytanie do znajacych sie na podatkach


newa

Rekomendowane odpowiedzi

moja sytuacja wyglada nastepujaco: w 2004 roku, dwa lata temu bylam na W&T w USA 3 miesiace, placilam podatki itp. Wocilam do kraju, udalo mi sie wylosowac zielona karte i wyjechalam do USA. W tej chwili jestem stalym rezydentem, mieszkam w USA i niedawno kolezanka poprosila znajomego ksiegowego, zeby zrobil mi zwrot podatku z wyjazdu W&T.Zdobylam wszystkie W2, podalam kolzeance, ona ksiegowemu i on zrobil rozliczenie. Od tamtej pory minelo juz ponad dwa miesiace, nadal nie mam zwrotu i zadnych info -co dzieje sie w sprawie mojego podatku. i teraz mam pytanko- do osob, ktore znaja sie na tym troche - co moze byc przyczyna, ze nie ma jeszcze zwrotu? czy wszystko w IRS jest ok?dodam, ze nie udaje mi sie skontaktowac z tym ksoegowym, kolezanka tez nic nie wie:(jeszcze nie minelo 3 lata od mojego pobytu na W&T wiec nie powinnam chyba miec zadnych z tego tytulu problemow? w kwietniu bede robic rozliczenie podatkowe jako rezydent - za rok 2006, moze wtedy dolaczyc jeszcze raz te moje dokumenty z roku 2004? prosze o pomoc, co zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...