Skocz do zawartości

Pomocy-Hight school :)


Rekomendowane odpowiedzi

Hej.:lol:

Jestem w kropce ,gdzy chcialąbym wyjechac do USA do szkoly sredniej ale jak narazie sa to tylko marzenia. Chce je zmienic w reczywistosc i do tego potrzebuje waszej pomocy. Oczekuje ze pomozecie mi -bede wdzieczna.Zaczne od tego ze chce wyjecac za pomoca JDJ Bacharski badz almaturu i tutaj nasuwa mi sie pierwsze pytanie które bióro jest lepsze i daje lepsze warunki? W dpowiedziach na moje meile pisane do obu firm odpowiedzi sie nie rózniły,dlatego chcialabym aby osoby ktre były badz maja kontakt z osobami które wyjechały za posrednictwem tych firm, udzieliły mi kilku informacji. Jezeli to mozliwe, prosiłabym o jakiekolwiek informacje i na temat zdawanego testu sprawdzajacego znajomosc j.angielskiego?Pomózcie licze na wasze wiadomosci. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hem czyli radzisz z "JDJ Bacharski"? Bo niewiem czy dobrze zrozumiałam. Moze wiesz cos na temat egzaminu ktory trzeba zdawac zeby zakwalifikowac sie do wyjazdu oraz moze wiesz cos na inny temat high school w stanach chetnie bym przeczytała twoja opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
hem czyli radzisz z "JDJ Bacharski"?

Jesli wybierasz sposrod tych dwoch firm odradzalbym JDJ...

Konkretnych info na temat egzaminu nie mam...pamietam tylko ze takze przeprowadzali mi taki egzamin kiedy bylem zainteresowany ich programem Work & Study UK , wydaje mi sie ze Twoj nie bedzie sie roznil duzo od tamtego, nie powinnas miec wiekszych problemow z jego zdaniem, wszystko nie musi byc na "perfect"...

A jesli moge wiedziec jaki jest Twoj cel zapisujac sie na ten program co chcesz osiagnac...nie nalezy on do "najtanszych" ???...

o

Pzdrawiam !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co chciałąbym osiagnac? hemm...chciałąbym poprostu przezyc fajna przygode poduczyc sie jezyka poznac ludzi oraz odwiedzic ameryke i sprawdzic czy jest ona taka jak ja opisuja ludzie. No i chyba jednym z głównych powodów jest to ze chciałabym zdac amerkański odpowiednik polskiej "matury".Co do kosztów, wiem ze sa one dosyc spore no ale niestety nic w tych czasach nie ma za darmo.

pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hemm...chciałąbym poprostu przezyc fajna przygode poduczyc sie jezyka poznac ludzi oraz odwiedzic ameryke i sprawdzic czy jest ona taka jak ja opisuja ludzie.

Jak najbardziej polecam i popieram...

No i chyba jednym z głównych powodów jest to ze chciałabym zdac amerkański odpowiednik polskiej "matury".

Zdac w jakim celu??Chcesz rozpoczac nauke "za oceanem"? Zdac tylko zeby miec ten papier??Nie twierdze, ani nie chce Cie od tego zniechecic lecz z ciekawosci pytam jakie masz dalsze plany gdy uzyskasz GED??

Zawsze jest miedzynarodowa matura uznawana w Europie...

Pozdrawiam !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej..:D

Chciałąbym zdac GED, tylko dlatego iz jezeli ja zdam niebede musiałą zdawacmatury w polsce bo ja planuje wyjechac do hight school w 3 klasie liceum polskiego wiec tam bym odrazu zdała i miała z glowy.Co do studiów to hemm..niewidze tego inaczej jak tylko weterynaria we wrocławiu czyli polska i tylko ona hehe...dopuszczam ewentualnosc ze jezeli mi sie spodoba tam za granica mozliwe ze moge zostac tam ale to mało prawdopodobne..:D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej..:D

Chciałąbym zdac GED, tylko dlatego iz jezeli ja zdam niebede musiałą zdawacmatury w polsce  bo ja planuje wyjechac do hight school w 3 klasie liceum polskiego wiec tam bym odrazu zdała i miała z glowy.Co do studiów to hemm..niewidze tego inaczej jak tylko weterynaria we wrocławiu czyli polska i tylko ona hehe...dopuszczam ewentualnosc ze jezeli mi sie spodoba tam za granica mozliwe ze moge zostac tam ale to mało prawdopodobne..:D

Pozdrawiam

Tak dla sprostowania, w USA nie ma matury. Konczysz high school i dostajesz dyplom ukonczenia. GED (General Equivalency Diploma) nie jest matura. GED jest dla ludzi ktorzy nigdy nie ukonczyli high school a potrzebuja dyplom ukonczenia high school. Biora test i wtedy dostaja go. Generalnie GED i High School Diploma maja taka samo wartosc, ale lepiej miec dyplom z high school. nawet jak wstepuje sie do wojska, to bardzo niechetnie biora ludzi z GED.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...