Skocz do zawartości

Alaska.???


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

hej, witajcie - byłam w tym sezonie na Alasce na wyspie Kodiak, - było rewelacyjnie. Za rok tez bym chciałą tam spedzic wakacje.

Juz sie zapisałam na program - jestem bardzo zadowolona z wspołpracy z firmą Why Not USA - fantastyczni ludzie którzy znają sie na rzeczy i są niezastąpieni.

W tym roku byłam w USA po raz pierwszy - całą podróz miałam swietnie zorganizowaną, byłam technicznie przygotowana na kazdą ewentualność i tą najlepsza i tą najgorszą. Do Anchorage przyleciałam na początku czerwca.

Why Not USA ma naprawde tanie bilety lotnicze - ja za swój zapłaciłam 3.200pln.

Generalnie było świetnie i za rok chciałabym to powtórzyć.

Jeżeli chcecie zobaczyć zdjęcia z Kodiaka - zapraszam na strone www.whynotusa.pl

do miłego zobaczyska na Alasce pozdroionka!:D))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

Jeśli ktoś nie chce być uwiązany do jednego pracodawcy na pełne 3 - 4 mc polecam - www.alaskawat.pl

Kontrakt trwa 5 - 6 tyg po tym jest możliwość przedłużenia kontraktu (m. in. Kodiak - APS), lub nie chcecie przedłużyć i wtedy na własną rękę (bez glupiego anulowania wizy...):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

Czy był ktoś na Alasce z pracodawca  www.alaskawat.pl ?? i był by tak miły i napisał jak tam było na prawdę ?? mieszkanie ? wyżywienie ? praca ?

Ja byłam :) a dokładnie w Naknek, w PPT.

Mieszkanie i wyżywienie jest za free, pokoje całkiem ładne - 2-osobowe, a jedzenie pyszne i można jeść dowoli :D kontrakt był na 5 miesięcy ale potem łatwo jest poszukać innej pracy.

Ogólnie polecam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...