Skocz do zawartości

USA lato 2007 colubus


anik

Rekomendowane odpowiedzi

hejka !!! no ja juz wlasnie wczorej oddalam wszystkie papierkowe sprawy . teraz tylko rozmowa i czekac na jakeis oferty...planuje na zachod co do miejscowosci to jeszcze sie nei zdecydowalam. pozdrawiam :lol: a ty na jakim etapie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz mnie kreci California wszyscy co ich poznalem jak bylem dwa ostatnie razy w usa mowili ze bym sie nadawał do Californii ;) ALe to moze w przyszłości:)

Zreszta też mam znajomą i kumpla w Angli ktorzy mnie namawiaja zebym pojechal do nich ciężko tak wszedzie być :lol: Nie mowiac o kumplu z irlandii szkocji i Australii :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uanglia jzu mnei nie kreci troche sie tam spedzilo czasu w swoim zyciu ..ale nie wykluczam ze nie pojade :lol: przynajmniej zobaczyc co sie w Ladku zmienilo:D a no i oczywiscie znajomcyh odwiedzic:D no a w tym roku WTA tez moja ostatnia szansa chyab so trzeba wykorzystac:D

California to marzenie od niedawna ;) zawsze to mnei gdzies na daleki wschod ciagnelo :D ale co sieodwlecze to nie uciecze przeciez nio nie??? jedz na zachod bedzie razniej:D a ty z jakas zorganizowana grupa??-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...