Skocz do zawartości

Hawaje 2007, Honolulu


brg

Rekomendowane odpowiedzi

Jest na forum kilka tematow o Hawajach, niektore swieze, niektore stare. Chcialbym zebrac tutaj osoby ktore jada w wakacje 2007 z go2usa do Honolulu do pracy w hotelach. Ja wybieram sie tam z dwoma kumplami i jedna kolezanka, mozliwe ze bedzie nas jednak troche wiecej. Jesli tez wybieracie sie do tej roboty, dajcie znac, w grupie sila :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro jest jakas prezentacja odnosnie wyjazdow na work and travel prowadzona przez studentow stosunkow miedzynarodowych wspolnie z go2usa i gosciem ma byc jakas babka z hawajow. Moze ona bedzie cos wiedziala odnosnie pozycji. Jak tylko czegos sie dowiem to dam znac na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wrocilem z tego spotkania. Gosciem nie byl niestety nikt od pracodawcow, ale Pani honorowa konsul Polski na Hawajach. Pierwsza czesc byla generalnie o wyjazdach na wat, potem pani konsul mowila o Hawajach, jak jest pieknie, magicznie, bezpiecznie itd, o tym ze ludzie sa bardzo pozytywnie nastawieni do mlodziezy z Europy. Potem byla jeszcze rozmowa ze studentami ktorzy byli na wat, ale te czesc juz sobie odpuscilem.

kolija, szkoda ze nie przeczytalem Twojego posta wczesniej, moglibysmy sie jakos zgadac i dzis poznac (jesli tam bylas).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

No ja po spotkaniu to już bym wsiadła do samolotu :lol: i poleciała ;)

No rzeczywiście szkoda szkoda ale może mnie widziałeś siedziałam w pierwszej ławce po lewo przy scianie ( koło tej mistrzyni karate ) :D Może ja Ciebie tez skojarze choc się nie rozglądałam :D

W kazdym razie czuje że fajna ekipa pojedzie na te Hawaje

ALOHA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mistrzynie karate kojarze, ale dziewczyny obok niestety nie :lol:. Ja siedzialem raczej z tylu... nie wiem jak mam sie opisac zebys mnie skojarzyla... wysoki, przystojny:D, w czarnej koszuli, jeansach i trampkach ;). Na tym spotkaniu poznalem tez 2 dziewczyny ktore tez jada. Jak kilka osob sie zbierze w tym temacie to proponuje jakies integracyjne wyjscie do miasta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pierdziele Hawaje ... 8) tam mnie jeszcze nie było, po trzech W&T na kontynencie myslałem ze już nie mam za bardzo co zwiedzac za oceanem a tu piszecie ze jest W&T na Hawajach... niezle, niezle... wczesniej tego chyba tego nie było? moge prosic jaies szczególy, linki do firm organizujących itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...