Skocz do zawartości

Doradzcie prosze!


Rekomendowane odpowiedzi

Chcemy jechac (ja i moj chlopak) na ocje independent,ewentualnie szukajac pracy wysylajac maile z Polski przez internet, i mamy problem. Jaka praca bylaby dla nas najodpowiedniejsza, zebysmy mogli pracowac w tej samej firmie?jakie stanowisko byloby dla nas najlepsze? Dodam,ze mamy angielski zaawansowany, bez problemow komunikatywnych. I jeszcze jedno pytanie: gdzie jechac, zeby bylo jak najmniej obcokrajowcow? Chodzi o to, zeby skorzystac z jezyka i porzadnie sie go poduczyc. Nie musi to byc koniecznie nad oceanem...ale fajnie by bylo :D

Dzieki z gory za podpowiedzi !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej skoro chcecie pracowac razem na wat to ja bym polecala restauracje jako kelnerzy- ciagly kontakt z amerykanami, i wierzcie mi jak sie tylko dowiedza ze jestescie z polski to od razu zasypia was roznymi pytaniami takze bedziecie mieli okazje sie popisac no i jeszcze podszkolic jezyk:)

jesli chodzi o rejony... to niestety coraz wiecej studentow wyjezdza do usa na wat wiec trudno bedzie wam znalezc odludne miejsce od europejczykow:/

zycze powodzenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Ci dziekuje za rade co do pracy w restauracji. To jest swietny pomysl:) Zastanawiamy sie jeszcze nad lifeguardem a drugiej pracy szukalibysmy wlasnie jako kelnerzy. Fajnie by bylo to pogodzic :? Myslimy intensywnie, mam nadzieje, ze z tych rozmyslan w koncu cos sensownego wyniknie:) Pozdrawiam Cie serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej to znow ja:D odnosnie tej restauracji to doradzam oczywiscie na wieczory bo wtedy sa wieksze napiwki z dinner'ow bo rano to nie bardzo:)

a co do rejonow.... najlepiej wybierzcie takie miasto gdzie nie bedzie bardzo daleko od miasta w ktorm ladujecie, bo jak pewnie wiesz koszty z lotniska do miejsca pracy musicie pokryc sami:/ dlatego jesli lecicie do NYC to najlepiej wschodnie wybrzeze lub gory:)

zycze niezapomnianych wrazen z usa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z reguły im dalej od europy tym mniej polaków po tych wakacjach nasuwa mi się jedno na zachodnim jest ich zdecydowanie mniej niż na wschodnim a jak pojedziesz do californi ( gdzie jest [beeep]iście!) to w ogóle ich tam mało

co do kelnera to o ile w mały miejscowościach w miarę łatwo znaleźć taką prace to w dużych gdzie się potrzebuje pracowników cały rok ( np Vegas) już o wiele trudniej , to kilka moich subiektywnych spostrzeżeń

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacje godne uwagi :D Dziekuje Wam...teraz jestesmy na etapie wybierania stanu...i chyba wybierzemy Maine...ladnie tam, poza tym nie dotarla tam jeszcze taka wielka ilosc studentow. Fakt, ze moze nie jest to imprezownia ale nam nie o to chodzi...na imprezy przyjdzie czas jak wyruszymy po pracy :D Aha...i opcja jest taka, ze zalatwiamy prace w sklepie a druga w restauracji...ciekawe ile razy jeszcze to sie zmieni :D Pozdrawiam Was !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...