Skocz do zawartości

A moze Nowy York?


Lukasz Golec

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem obecnie w Stanach, mam zielona karte, zyje i pracuje w Kittery Maine. Ale zastanawiam sie nad zmiana pracy i znalezieniem mieszkania.

Zastanawiam sie tez czy szukac pracy tutaj w Maine czy moze pojechac tam dokad mnie ciagnie czyli do Nowego Yorku.

Jakies porady? Sugetsie? Zostac ? Jechac? I jak szukac pracy i mieszkania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukasz najprawdopodobniej juz znasz usa troche wiesz jak co dziala... NY jest napewno bardzo podobne do realiow jakie juz poznales wiec jesli chcesz t nie krepuj sie :D w NY fajnie jest... fajnie jest mieszkac w NYC z mieszkaniem nie ma problemu, z praca to juz zalezy od ciebie bo jesli budownictwo stalo sie toim hobby znajdziesz prace bez problemu gorzej z innymi zajeciami o to trudno i trzeba sie nachodzic... alejesli chcesz znajdziesz... druga sprawa, drugi aspekt YC to polskosc...ktora odczujesz na kazdym kroku i w kazdej sytuacji....to chyba minus NYC za duzo tam polakow a zebyb mieszkac z dala od poloni nie jest tanio... ale da sie przezyc sa i plusy tego faktu... mieszkanie i prace mozesz szukac na www.bazarynka.com czyli niezbednik kazdego polskiego emigranta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...