Skocz do zawartości

Quad Graphics 2007- Bilety...


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie...pojawila sie opcja kupienia samemu biletu w ACP.

Chcialam spytac czy ktoś moze bedzie korzystał z tej jakze "cudownej" opcji??

Wszystko pieknie, ladnie, dopoki nie dostalam maila od ACP, w ktorym to oznajmiaja, iz wykupienie biletu wczesniej niz zostanie podana data rozpoczenia pracy w USA jest niezgodne z przepisami i nie mozna tak robic. Wiec czy jest sens kupowac samemu, ryzykowac czy moze jednak zgodzic sie na to, zeby ACP kupowalo bilet??

Czy ktos ma moze ten sam dylemat??

Jade z nimi juz drugi raz i widze, ze teraz jeszcze wieksze problemy robia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja własny bilet miałam juz w zeszłym roku jadac do quadu co było rezultatem wykłucenia sie o niego i bardzo dobrze na tym wyszłam dlatego jak najbardziej polecam tą opcje.Bilety oganizowane przez biuro były duzo droższe no i terminy wylotów tez czasmi zaskakujace; Zeby wszystko było ok trzeba wstrzymac sie z rezerwacja biletu do otrzymania wizy i uzgodnic termin wylotu z biurem .generalnie nikt nie robił zadnych problemów a wyleciałam 2 tygodnie przed rozpoczeciem pracy . :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc jak najbardziej polecam kupienie sobie samemu biletu, gdyz sa one sporo tansze no i masz mozliwosc wybrania sobie linii lotniczych. ja w tamtym roku tez kupowalam sobie bilet juz w polowie marca a rozmowe w ambasadzie mialam dopiero w maju. co prawda nie znam tego biura z ktorym Ty jedziesz ale wydaje mi sie ze nie moga oni stawiac takich warunkow odnosnie kupna biletu, gdyz to Ty sama decydujesz kiedy chcesz wyleciec do USA. ja bym sie z nimi o to klocila, bo roznice w biletach sa spore. ja kupilam bilet za 2tys a biuro oferowalo mi za 2,6tys. biura czesto robia takie chwyty czasem niezgodne z przepisami aby na tym zarobic.

pozdrawiam i zycze wszystkim szczesliwego Nowego Roku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś więcej z tymi biletami? Ja też się chcę zapisać do tego biura na wyjazd do pracy w drukarni. A jak wam mówili, że niby nie można kupić biletu przed tym jak jest podana data rozpoczęcia pracy, to podali z którymi dokładnie przepisami jest to niezgodne?

Ja chciałam bilet wykupić już jakoś w styczniu ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nic takiego znaczacego nie podawali. Oni po prostu lubia straszyc, podali tylko takie informacje, ze jest to niezgodne z postanowieniami w umowie i podali numer strony. Ale w ogole tak sobie mysle, jakim prawem oni moga zabonic zakupienia biletu wczesniej, przeciez to juz moja sprawa, najwyzej przebukuje jak mi sie nie spodoba. Po to jest opcja z wykupieniem biletu na wlasna reke, zeby kupowac kiedy sie chce. Teraz na przelomie stycznia i lutego bede sie rozgladala za jakimis tanimi biletami i wole wczesniej sobie kupic cos taniego :)

Juz dwa lata temu sie przejechalam na ich zabieganiu o to, zeby wszystko bylo dobrze, wiec niech teraz juz tak nie naciagaja ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłam w biurze i już wiem, że w tym roku do drukarni nie pojadę, bo się za późno obejrzałam. w sumie już tyle się naczytałam o tym w&t, że jest mi już obojętne gdzie pojadę.

a co do ACP śmieszne jest to, że każą dodatkowo płacić 100$ jeśli ktoś chce kupić bilet samodzielnie i w ogóle mają ceny z sufitu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że przycinają na biletach i to nie są małe pieniądze biorąc pod uwagę ilość osób.. po prostu kupują hurtowo. Można kupić samemu, chociaż z własnego doświadczenia wiem, że stają na głowie, żeby tego nie robić, odradzają, że nie wiadomo kiedy zaczniesz pracować, że nie będzie pieniędzy na życie i wreszcie chcą, aby podpisać papierek, że się deklarujesz na to, że nie pójdziesz do Quadu prosić o wcześniejsze rozpoczęcie pracy bo nie masz kasy. I myślę, że wiele osób się na to łapie, ale prosta kalkulacja i wychodzi, że jednak różnica między ich biletem a biletem jaki sobie sam kupisz jest na tyle wysoka, że się sekundy nie zastanawiałem i wybrałem opcję własny bilety (mimo, że te 100$ trzeba będzie zapłacić im - bzdura). :wink: .

Może być lipa, bo praca może się zacząć od początku lipca nawet do 30 lipca (tak mówili z ACP) a wiadomo, że tańsze bilety są przed sezonem co generalnie jest do końca czerwca (ofkors zależy od przewoźnika ale jednak tak to wyglada mniej wiecej) . Ja planuje wylecieć ok 27 czerwca czyli przed sezonem jeszcze i taniej, ale nie zapowiada się wesoło jeżeli start pracy będę miał np. 20 lipca ??!! No ale jednak myślę, że wole tak zaryzykować bo będę dysponował kapustą z różnicy między moim a ich biletem, a jak pisałem wcześniej nie jest to mało..

A więc pytanie brzmi czy wolisz wydać pieniądze nawet na mieszkanie w stanach i przeczekać do okresu rozpoczęcia który jakoś w maju ma być wiadomy, czy też dać im kupić bilet co chyba w zeszłym roku 3 kafle kosztował i przylecieć 2 dni przed ??? Wybór wasz

:)

pozdro dla jadących do Quadow summer 2k7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde warto kupic samemu bilet!!! Roznica w cenie to jakies 1500 zl

ACP kupuje bilety masowo, i ma w cenie ponizej 2000zl!! Do tego kupuja w bardzo dziwnej klasie ktora sie nazywa "SPECJALNA UKRYTA"!!! Ukryta dla tego ze nie mozna sprawdzic ile kosztowal bilet. A specjalna to chyba dla tego ze w razie przebookowania mamy dostepnych ok. 3 terminow w miesiacu!!! (jest spory problem ze znalezieniem wolnego miesjca w tej klasie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...