Skocz do zawartości

wiza dla gluchoniemego tescia potrzebna rada


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dostalem bojowe zadanie oraganizacji formalnosci dla mojego gluchoniemego tescia i wzwiazku z tym mam prosbe o rade od doswiadczonych formulowiczow w nastepujacych tematach:

1. tesc jest gluuchoniemy wiec jak bedzie porozumiewal sie z konsulem

2. jedzie z wizyta na 3 michy na zaproszenie rodzonej siostry ktora jest obywatelka usa i za niego placi a sama pracuje ma dom itd. ojciec jest rencista inwalida 3 grupy i ma zakaz pracy w polsce. co nalezy przedstawic konsulowi

3.jesli chodzi o dochody to wiecie jak zarabiaja rencisci, nie pracuje rzczywiscie bo ma chore serce, ma mieszkanie spoldzielcze i to wszystko. czy powinienem zalozyc mu konto i przelac troche kasy a moze przepisac auto.

4. w polsce zostaje zona i dwojka pelnoletnich dzieci ale to chyba malo wazne

5. ile sie teraz czeka na wize czy mam wpisac w druku czas planowany wizyty z uwzglednieniem np miesiecznego okresu oczekiwania

6. zamierzam wypelnic wniosek elektroniczny czy mam zwrocic na cos uwage

7. jakie konkretnie dokumenty terzeba zabrac na rozmowe z konsulem, poza tym co pisza na stronie ambasady a i jak sie ubrac rzeczywiscie na luzaka???

dziekuje z gory za wszystkie rady i poswiecony czas, przeczytalem faq i reszte praktycznie wiem mam nadzieje :lol:

pozdrawiam barbapapka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...