Skocz do zawartości

Wwo?enie ?ywności do USA


Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, ?e ogólnie nie mo?na, zw3aszcza świe?ej, ale czy ktoś praktycznie sie spotka3 z konsekwencjami z tego powodu? Wybieram sie na zwiedzanie z namiotem, chcia3am wziąa kilka konserw miesnych, herbate, troche s3odyczy - czy ktoś przewozi3 takie produkty i by3 kontrolowany? Bede wdzieczna za podpowied?, czy warto ryzykowaa - mo?e im chodzi tylko o weliny i świe?e produkty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o slodycze czy herbate to problemu nie bedzie, tez wwozilam i pytalam pana w immigration czy nawet powinnam to zglosic, a on powiedzial ze jesli sa nie otwierane to nie. Natomiast co do konserw to nie bylabym taka pewna, bo jednak to mieso. Ale coz, w najgorszym wypadku kaza ci to pewnie po prostu wyrzucic. Natomiast jesli nie zglosisz a potem to znajda, to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

hej oficjalnie nie mozna przewozic jedzenia ALE ja przewiozlam niedawno 6 kg wedlin i jakies pierogi :( Nadgorliwa mama mi to zapakowala i mimo tego ze kazdy mi mowil ze wyrzucaja wszystko na lotnisku to mialam szczescie i sie udalo i o jeden wydatek mniej na sweita :) Ale u mojej kolezanki znalezli kilka kanapek i wyrzucili Przewiozlam tez 27 paczek papierosow i dwa litry alkoholu A na lotnisku nie zadano mi nawet jednego pytania bo wygladalam na taka przemeczona pozdroza i dostalam wize na pol roku Podobno maja pieczatki na miesiac , trzy i na 6 ALE w moim przypadku date mialam wpisana odrecznie bez pieczatek wiec nie wiem czy przypadkeiem nie moga wpisacdowolnego terminu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...