Skocz do zawartości

Uwagi O Go2usa


Rekomendowane odpowiedzi

Do kasieńka22-czy możesz rozwinac swój wątek tak jak zrobił to bystrzak!?Bo narazie nie podajesz żadnych konkretów a tylko ogólniki.Ja słyszałem dużo dobrych opinii o tym biurze tak wiec chciałbym znac przyczyny dla których ostrzegasz ludzi przed go2usa!!!!Ja wybieram sie w te wakacje do USA własnie z tego biura i chciałbym przygotowac sie na każda ewentualnosc.Tak wiec jesli mozesz to opisz swoje problemy i jak sobie z nimi poradziłas co może pozwoli na ich unikniecie innym osobom wybierajacym sie na wat.Z góry dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Chcesz szczegoly to prosze bardzo: wraz ze znajomymi wybralismy oferte pracy w Lake Tahoe przy zapisach poinformowano nas ze nie ma problemu sa jeszcze wolne miejsce jesli chodzi o ta oferte, w maju nagle okazalo sie ze pracy nie ma (przypuszczam ze tej pracy nie bylo od samego poczatku a oni niezle sciemniali) no i trzeba znalezc cos innego zaproponowano nam Hawaje i na jakis czas byl spokoj i tak mniej wiecej tydzien przed wylotem okazalo sie ze pracy oczywiscie nie ma i ze nic innego nam nie sa teraz w stanie znalezc bilety byly juz kupione wiec musielismy leciec cale szczescie ze mielismy ta przesiadke w Nowym Jorku (a ty Bystrzaku chyba zle zrobiles ze nie wysiadles w Nowym Jorku nie potzrebnie ich sluchales bo co im do tego nic Ci nie zalatwili). Wszytskim tym ktorzy jada z tego biura zycze POWODZENIA bo tych historii jest duuuzo wiecej z reszta sami sie przekonacie o tym pewnie w maju na wlasnej skorze czego oczywiscie nikomu nie zycze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK,rozumiem.Czyli kasienka22 zostaliscie w NY?Jesli tak to czy bez problemu znalezliscie prace?Czy były jakies problemy?Jak rozwiazaliscie sytuacje z mieszkaniem i ile was to kosztowało?Ja chce sie wybrac własnie w okolice Nowego Jorku i byłbym bardzo wdzieczny za informacje:)No i jka przedstawia sie sytuacja ze znajomoscia angielskiego?Czy bez rewelacyjnej znajomosci można znalezc prace?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ty Bystrzaku chyba zle zrobiles ze nie wysiadles w Nowym Jorku nie potzrebnie ich sluchales bo co im do tego nic Ci nie zalatwili

Przyznaję Ci racje.

W Panama City róznie moglo być. Na szczęście dla mnie wszystko się pomyślnie ułożylo.

A polecialem do Orlando bo mi powiedzieli(GO2USA) że nie mogę zrezygnować z dalszej częsci podróży, bo rzekomo mi bilet przepadnie ze wracając do Polski będę musiał jechać specjalnie do Orlando a z tamtąd spowrotem do NY.

Byłem poprostu naiwny i im uwierzyłem.

A wystarczyło poprostu zadzwonić do Alitalii w USA i znimi pogadać.

No i jka przedstawia sie sytuacja ze znajomoscia angielskiego?Czy bez rewelacyjnej znajomosci można znalezc prace?

Ze znajomością języka to jest tak

Im lepiej władasz angielskim tym większe szanse na lepszą , lżejszą i lepiejpłatną pracę.

Bez dobrej znajomości języka to się sprząta i robi inne mało ciekawe prace.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc ja tez bylem w te wakacje z biura GO2USA i to co nas spotkalo bylo identyczne jak historie tu opisane. Czytajac opinie bystrzaka i kasienki22 to nas spotkalo to samo! To biuro powinno chyba cos zmienic jak chce dalej funkcjonowac ! Widze ze ludzi ktorzy mieli rpoblemy z tym biurem jest bardzo duzo! A dla tych co chca jechac z tego biura odradzam i radze sie dobrze zastanowic bo to co oni wyprawiaja to przechodzi ludzkie pojecie! A te ich pozytywne opinie nie wiem skad sie biora chyba masz racje kasienkao22 ze sami sobie je wystawiaja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Tomka: odnosnie Nowego Jorku, generalnie misato jest jak zapewne wiesz ogromne i nie wyobrazam sobie jechac tam w ciemno bo ciezko sie odnalezc dlatego lepiej jest miec cos zalatwione przed wyjazdem mam na mysli jakis hostel czy cos w tym stylu, nam pomogl znajomy przenocowal nas jedna kilka nocy i pomogl znalezc mieszkanie a jesli chodzi o prace to szukalismy w internecie i chodzilismy po knajpach i sklepach i jakos sie udalo, a angielksi trzeba znac w stopiniu komunikatynym bo rozmowy o prace sa po angielsku oczywiscie i tez zalezy o jaka prace sie starasz zycze powodzenia i jeszcze sobie przemysl czy naprawde chcesz jechac z biurem GO2USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic sie nie przejmuj bo wiekszosc ludzi jedzie na "extra self" z GO2USA bo poprostu przed wyjazdem okazuje sie ze pracy nie ma i trzeba szukac samemu po przyjezdzie! Jedyne co dobrze puma zrobiles to to ze zaplaciles mniej i od razu wybrales ta opcje bo my zaplacilismy wiecej a bylismy na takich warunkach ja ty! Ale zrobiles bardzo zle wybierajac to biuro!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...