Skocz do zawartości

Praca


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki mały problem odnośnie wyjazdu :) mianowicie nie wiem jaka prace wybrać.

Wszyscy na forum bardzo krótko wypowiadają się na jej temat :/ np. praca była świetna.

Mało kto konkretnie pisze jaka to była praca ? gdzie ? za ile ? +i-. Każdy pisze posta jak by miał tylko 3 min czasu. Dlatego chciałbym żeby w tym dziale każdy kto może i chce napisał konkretnie o pracy, a kto niema na to ochoty .. nie obrażę się :D

1. Z jakiego biura skorzystaliście? Podjęliście prace jako kto ?

2. Czy zapewnili wam mieszkanie ?

3. Co konkretnie robiliście, jaka kasa ?

4. Ewentualne + i – pracy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc to ze wybierzesz jakies stanowisko to nie znaczy ze bedziesz miala takie same zarobki, takie same warunki mieszkaniowe, czy tak samo beda cie traktowac pracodawcy. kazde miejsce jest inne i inne zasady tam obowiazuja, wiec trudno jest doradzic jakie stanowisko bedzie dobre dla Ciebie. jedni sprawdzaja sie w resturacjach, inni nie daja sobie tam rady... ale sa dobrzy gdzie indziej.

ja bylam z biurem Student Point dwa razy. pracowalam w housekeepingu i w restauracji- jako busser pozniej jako waitress. ja mialam bardzo dobrych szefow w obu pracach takze praca byla mila.

jakie stawki: w housekeepingu- $7.50+ napiwki, w restauracji jako busser $6+ napiwki, kelner- 4.35+ napiwki. co do napiwkow to oczywiscie roznie bywalo, raz wiecej raz mniej.

co do mieszkania to hotel nam gwarantowal ale taka rudere ze szkoda gadac wiec znalezlismy mieszkanie na wlasna reke, eleganckie zadbane, domek pietrowy. mieszkania kosztuja $200-300/miesiac.

jeszcze tylko dodam ogolnie: w housekeepingu sa stawki pomiedzy 6.50 a $10/godz podobnie jako maintenance. w restauracjach tez roznie: 3.35- 6$/h. kitchen help czy dishwasher maja $7-9. na budowie dla facetow sa wieksze stawki choc tam trzeba tez sie troche napracowac- $12 i wyżej.

czy tyle wystarczy? :) mam nadzieje ze inni tez napisza i bedziesz mial rozeznanie.

zycze powodzenia w podjeciu decyzji:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...