Skocz do zawartości

CAMP LEADERS - czy ktos aplikowal przez te firme ???????????


Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie - moja byla Menager z campu powiedziala ze jak chce moge aplikowac przez te firme, jest taniej i wiecej placa, jest znacznie lepiej ... sporo osob z obozu bylo przez te firme

Czy ktokolwiek z was aplikowal przez Camp Leaders ??????????

Prosze o jakokolwiek odpowiedz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy później...

Ja w te wakacje wyjechalem na kamp przez camp leaders, w porownaniu do innych firm sa swietni

caly proces aplikacji byl przez internet, zero zbednych papierow do wypelniania no i dla tych co jada na kamp pierwszy raz maja chyba najwieksze kontrakty

Problemem bylo to ze Polacy musieli sie aplikowac przez biuro w UK, od tego roku Camp Leaders otworzyli biuro w Polsce.

Ja juz sie zaaplikowalem on line na kolejny wyjazd, oplata dla returners to 0 PLN a dla Firstow 1000 PLN, do tego biuro to prowadza ludzie ktorzy byli na kampach wielokrotnie i dlatego duzo latwiej sie z nimi dogadac :)

zdecydowanie polecam wszystkim to biuro ! ! ! !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w te wakacje wyjechalem na kamp przez camp leaders, w porownaniu do innych firm sa swietni

caly proces aplikacji byl przez internet, zero zbednych papierow do wypelniania no i dla tych co jada na kamp pierwszy raz maja chyba najwieksze kontrakty

Problemem bylo to ze Polacy musieli sie aplikowac przez biuro w UK, od tego roku Camp Leaders otworzyli biuro w Polsce.

Ja juz sie zaaplikowalem on line na kolejny wyjazd, oplata dla returners to 0 PLN a dla Firstow 1000 PLN, do tego biuro to prowadza ludzie ktorzy byli na kampach wielokrotnie i dlatego duzo latwiej sie z nimi dogadac :)

zdecydowanie polecam wszystkim to biuro ! ! ! !

na wszystkich dzisiejszych postach zachwalasz te firme, wygrzebujesz nawet posty ze stycznia by dodac kilka dobrych slow

jestes przedstawicielem tej firmy i robisz im darmowa reklame?

jesli tak to dodaj posta w dziale o firmach robiacych wyjazdy

ten post nie ma na celu obrazania Ciebie po prostu troche mnie zdziwily dzisiejsze odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wszystkich dzisiejszych postach zachwalasz te firme, wygrzebujesz nawet posty ze stycznia by dodac kilka dobrych slow

jestes przedstawicielem tej firmy i robisz im darmowa reklame?

jesli tak to dodaj posta w dziale o firmach robiacych wyjazdy

ten post nie ma na celu obrazania Ciebie po prostu troche mnie zdziwily dzisiejsze odpowiedzi

No tak, jak 3/4 osob zachwala CCUSA to nie ma problemu, jesli ja kilka lat temu wolalem jechac do Warszawy ( columbus) zeby sie zaaplikowac to cos to znaczy, nie wszyscy musza wpadac w zachwyt nad ta firma

Ja chce poprostu zeby inni wiedzieli ze jest wiecej opcji, i wcale nie chodzi tu o reklame, uwazam ze ludzie maja swoj rozum i wybiora to co im najbardziej pasuje,

a post owszem wygrzebany bo wczesniej Camp Leaders nie bylo w Polsce a teraz juz jest wiec czemu nie powiedziec o tym

Pzdr, i zycze wszystkim wiecej dystansu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wcale nie chodzi tu o reklame, uwazam ze ludzie maja swoj rozum i wybiora to co im najbardziej pasuje,

a post owszem wygrzebany bo wczesniej Camp Leaders nie bylo w Polsce a teraz juz jest wiec czemu nie powiedziec o tym

Nie chodzi o reklame? Po Twoich postach nigdy bym sie nie domyslil. Juz pare postow ci skasowalismy i widze ze nie mozesz sie powstrzymac. Jak chcesz dostac czasowego bana to prosze kontynuluj..

Ponadto prosze nie uprawiac nekromacji. Watek zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...