Skocz do zawartości

odciski palcow


brg

Rekomendowane odpowiedzi

To teraz zagadka - bylem w stanach rok temu na WAT, w ambasadzie i na lotnisku normalnie oddawalem do zdjecia odciski. I teraz w sylwka mialem wypadek z petarda i akurat kciuk i wskazujacy lewej reki mam najbardziej pokiereszowany. Nie wiadomo jak to sie skonczy, ale odciski raczej mi sie w jakis sposob zmienia. Czy moge miec przez to klopoty przy wyjezdzie w tym roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to te linie na palcach zawsze są odrastają tak samo bo gdyby odrastały inaczej to bandyci itp. specjalnie by sobie przypalali opuszki, co juz nie raz robili i tak im odrosły tak wiec wydaje mi się, że nie będziesz miał problemów :) A co do tych odcisków to ja jestem jeszcze "dziekiem" to moze dlatego mi sie pobierali odcisków w ambasadziea na lotnisku to tak jak juz pisłam, tylko u lewej ręki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to te linie na palcach zawsze są odrastają tak samo bo gdyby odrastały inaczej to bandyci itp. specjalnie by sobie przypalali opuszki, co juz nie raz robili i tak im odrosły tak wiec wydaje mi się, że nie będziesz miał problemów :D

a men in black widział? MenInBlack_3_burningfingerprint.jpg:)

jak nie z lewej to z prawej - ważne żeby były takie same tutaj (ambasada) i tam (lotnisko) - a skoro oddaje się odciski przed uzyskaniem wizy no to hello? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...