Skocz do zawartości

co lepsze - stare smiecie czy nowe tereny?


cpi

Rekomendowane odpowiedzi

jak sadzicie watowicze - wybierajac sie po raz kolejny do usa, lepiej jechac w to miejsce ktore juz sie dobrze zna i pracowac w firmie, ktora sie juz sprawdzilo czy moze lepiej podjac sie czegos zupelnie nowego, zarowno w sensie lokalizacji jak i branzy pracy?

osobiscie chce wyjechac do stanow po raz drugi i wlasnie mam taki dylemat jak napisalem wyzej. za pierwszym razem w zasadzie wszystko jakos sie ulozylo, wiec moglbym jechac w to samo miejsce i do tej samej firmy majac gwarancje spedzenia milych wakacji. z drugiej strony z zarobkami bylo dosc srednio i czasem tak sie zastanawiam czy nie lepiej jadac drugi raz sprobowac czegos nowego co pozwoli mi lepiej wyjsc pod wzgledem finansowym na tym wyjezdzie. moglbym przy okazji poznac nowe miejsce, choc to tez ma swoje plusy i minusy, bo wiadomo ze zawsze czlowiek napotyka rozne problemy w nowych miejscach, zanim zorientuje sie co i jak. jak sadzicie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze twierdzilam, ze lepiej w nowe miejsce, a w tym roku wracam na stare smieci, moze dlatego, ze bylo super, a moim celem nie jest juz zwiedzanie nowego miejsca w USA tylko zarobienie kasy na wyjazd do Meksyku i wole miec sprawdzone zarobki niz znowu jechac w ciemno.

A co do zmiany branzy to zalezy czy Ci sie dobrze pracowalo. Ja zmienilam i teraz tez bym chetnie zmienila, a jak wyjdzie to zobaczymy :)

Pozdrowionka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...