Skocz do zawartości

niepacone podatki w USA?


shopka

Rekomendowane odpowiedzi

hejka mam pytanie! bylam w tym roku na W&T i jakos tak wyszlo ze nie placilam podatkow i teraz mam problem z glowy bo nie musze starac sie o jego zwrot. jednak ostatnio ktos zadal mi trapiace pytanie, czy przypadkiem to, ze nie placilam tam podatkow nie bedzie powodem, zeby nie dac mi jeszcze raz wizy J1? moj brat cioteczny nie placi podatkow w usa bedac na w&t juz od 2 lat i jakos nie a problemow z ponownym powrotem za ocean. poza tym skoro tutaj ubiegamy sie o jego zwrot, to co za roznica czy bede go tam placila czy poprosze o jego oddanie bedac w PL? z drugiej strony wiem ze USA to kraj zwariowany na punkcie podatkow :-/ prosze o jakas odp! czy ktos spotkal sie z podobnym problemem? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee

wize dostaniesz :)

a to ze nie placilas podatkow tam moze sie teoretycznie odbic w Polsce jak np polski US wezwie cie do rozliczenia sie z nimi (bo teoretycznie jest to obowiazkowe ale nikt tego nie robi)...no i wtedy caly ten podatek plus jakas roznice jesli bedzie bedziesz musiala zaplacic tu twojemu US...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...