Skocz do zawartości

CCUSA vs. GO2USA - którzy mają lepsze oferty pracy?


Rekomendowane odpowiedzi

ja ci powiem ze dzis odwiedzilem biuro CCUS w Poznaniu, rok temu znajomy byl i polecil mi. Obsluga profesjonalna, ale to nic dziwnego. Nie obiecuje kokosow i to mi sie podoba. Czekam tez na email'a z przykladowymi ofertami, zarowno JOb Fair (z targow) jak i informacji szerszych o placement, podobna usluge tez ma studentpoint.pl .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam CCUSA, mają oni wprawdzie dość mały wybór pracodawców na targach pracy, ale są to firmy z którymi współpracują dłuższy czas, a przez to sprawdzone i raczej pewne.

Z tego co wiem, to wszystkie inne biura mają wspólne targi pracy z CIEE i choćby ze względu na to pracodawców jest więcej. Co do jakości tych ofert, to słyszałem różne opinie, zależy jak trafisz... Najlepiej poczytaj opinie z bazy zanim coś wybierzesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bystrzak, jak się zapisujesz w maju to może i tak jest  wydaje mi się,że nie możesz tak uogólniać. wielu moich znajomych jeździło z go2 i nie narzekają, jadą z nimi drugi raz,więc może nie jest tak źle.

Ja się zapisywalem w styczniu, więc nie wydaje mi sie żeby bylo az tak poźno.

Nie uogolniam opisuje swoje wrażenia z wyjazdem,pozatym na forum mozna znaleźć parę opini potwierdzajacych moja opinie co do tego biura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dlaczego nie opisałeś swoich doświadczeń z go2usa w opiniach?

Do justynki184.

Jestem leniwy, nie mam czasu, uwazam ze jak napisze jednego czy dwa posty to wystarczy,nie lubie sie powtarzac, pisac wkolo to samo tylko w roznych czesciach forum.

A dlaczego jest tak malo zlych opini? Niech odpowiedzia beda slowa luk888

Oczywiscie wiekszosc ludzi nie chce sie ruszyc tylka zeby ostrzec innych, choc spotkalem na workach mnostwo niezadowolonych ludzi. Nie wiem czy wynika to z faktu ze przyjezdzaja i glupio przyznac ze kasa utopiona i wyjazd do bani, czy po prostu fajniej jak nie tylko oni sie umocza

Poza tym malo jest aktualnych pozytywnych opini dlaa tego biura.(moze ze dwie)

Jest za to sporo starych.(a wszystko od tego czasu moglo sie zmienic)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...