Skocz do zawartości

Sprzatanie domow w Orange County - ktos pracowal?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jak w temacie - poszukuje osob ktore pracowaly, badz tez maja kontakt z pracodawca. Interesuje mnie sprzatanie w calej CA. Ogloszenia jakie znalazlem na necie pisza ludzie szukajacy pracownikow na pol roku i wiecej, ja szukam pracy na 3-4 miesiace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzmi bardzo interesująco, nie moge Ci polecić żadnych pracodawców. Ale ostrzec, że koszty wynajecia jakiegos lokum w OC, są baaardzo duże.

Sam szukałem jakiejś pracy w OC, ale koszty mieszkania kompletnie mnie zraziły, w zamian wybrałem pobliskie San Diego, które również całkiem drogie, ale nie aż tak. Zresztą sam(a) zobacz Wynajem mieszkań w OC na Realtorze Nie chce Cię straszyć, ale jeśli jedziesz sam(a) będzie Ci naprawde cieżko związać koniec z końcem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to co podsylasz w linku to ceny za wynajem domu a nie mieszkania. Mysle ze mieszkanie znalazlbym raczej w normalnych cenach 300-400$. Narazie nie szukalem. Zastanawiam sie tylko na ta praca, bo jednak ryzyko jest, a oferte mam od Polakow. Jak slyszalem to najgorzej pracowac wlasnie u Polakow:/ Jak by sie odezwal ktos kto pracowal podobnie to bym sie moze cos wiecej dowiedzial...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 300$ czy 400$ to chyba pokoj w piwnicy a nie mieszkanie. To raczej praca dla kobiet, czesto nawet nie chca zatrudniac facetow. I niech ci sie nie wydaje ze sprzatanie to taka prosta i lekka praca. Bardzo wskazane doswiadczenie, mile widziane referencje. Wiem cos o tym bo moja kobita ma firme specjalizujaca sie w sprzataniu domow i apartamentow. Nawet nie wiesz jaka tam jest rotacja, raz czy dwa razy olejesz sprawe i lecisz z roboty. Nikt sobie nie moze pozwolic na niezadowolenie klijenta wszystko z powodu panujacej ogromnej konkurencji w tym segmencie uslug. Nie wiem czy u polakow jest najgorzej czy nie, bo moja kobita to meksykanka ale na nia tez narzekaja :wink: Oczywiscie nie na place ale na wymagania ;) A ja wieczorami w domu musze tylko wysluchiwac narzekan na leniwych pracownikow :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...