Skocz do zawartości

BILETY: orbitz.com czy agencja??


lelaa

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, czy jest może na forum ktoś, kto wie, w jaki sposób kupić na stronie www.orbitz.com bilety?? niby wszystko rozumiem, ale nie wiem, czy mogę wpisać nazwiska bez polskich znaków, mam w nazwisku "ą" i "ż" i trochę boję się, czy później będzie ok, w paszporcie co innego, a rezerwacja troszkę inaczej? A poza tym proszą na tej stronie o numer telefonu, przy czym z poza USA na liście nie ma Polski?? Można dokonać z tej strony w ogóle zakupu biletów??

A może ktoś mi doradzi, gdzie przez jakąś agencję mogę sprawnie i w podobnej cenie dokonać zakupu biletów?? Chyba oni powinni się znać na takich rzeczach?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego typu strony nie przyjmuja polskich kart kredytowych, wiec raczej nie uda Ci sie w taki sposob kupic biletu. Jesli chodzi o brak polskich znakow na bilecie to nie ma problemu. Najlepiej sprawdz sobie ceny biletow bezposrednio na stronach przewoznikow albo pochodz po biurach podrozy i tam popytaj. Polecam strone, z ktorej sama korzystalam www.kayak.com -mozesz zobaczyc,ktory przewoznik ma najtansze opcje biletowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haniu - dzieki, że troszkę rozjasniłaś mi temat, bo "błądziłam", a najbardziej utknęłam na telefonie do mnie, którego nie mogłam wpisać, w każdym razie coś mi niegrało, teraz wiem co!

Byłam na kayaku, bardzo fajna strona, ale chyba też przekierowuje później na orbitz?? Już dokładnie nie pamiętam, ale może mogę wyłapać sobie połączenie i iść z nim do biura podróży i powiedzieć jaki lot mnie interesuje ze szczegółami i oni będa mogli dla mnie załatwić ten bilet?? A co myslisz o Almaturze? i przede wszystkim, czy czekać jeszcze trochę na jakąś promocję, czy natychmiast kupować??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kayaku jest roznie - zalezy jakie polaczenie. Jak ja szukalam dla siebie biletu, to akurat wyswietlilo podobne ceny wlasnie na Orbitz i bezposrednio na stronie American Airlines. Weszlam na strone AA, tam byl podany nr do przedstawicielstwa w Polsce, zadzwonilam wiec, podali nr konta, przelalam kase, a oni przyslali bilety. Co do terminu zakupu to wydaje mi sie,ze im szybciej tym lepiej, ale nie wykluczone, ze np.promocje na wakacyjne loty pojawia sie dopiero w lutym-marcu. Ja kupowalam bilet jakos na przelomie marca i kwietnia, a lecialam w polowie czerwca.

Co do kupna biletu w biurze, to oprocz Almaturu dodalabym jeszcze STA Travel, ale warto chyba tez poszukac na polskich stronach www. Z tego co pamietam to jest to m.in. lataj.pl czy samoloty.onet.pl , ale wiecej znajdziesz pewnie na google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...