Skocz do zawartości

Czy pracował ktoś w Busch Gardens-Tampa na Florydzie???


kitka

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze jeden PS: Lód jest w USA najczesciej darmowy i dostepny praktycznie wszedzie. Widzial ktos w Polsce cos takiego - nie? - widocznie jest jakis powod dla ktorego w Polsce maszyny do robienia lodu (nie mylić z lodami np. truskawkowymi) sa praktycznie niespotykane.

Dziwne, bo wszedzie widze ze za lod trzeba placic, nie wiem skad bierzesz swoje informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe oj duszek duszek. co do lodu to nie wiem, bo ja tam nie widzialam żeby byl za darmo do brania od tak sobie, ale wyjątkowo zgadzam się z tym co piszesz o klimacie na florydzie. Po paru tygodniach można się przyzwyczaić, ale przez pierwsze dni jest ciężko. Upał, duchota, żar z nieba nie do opisania :!: no i dochodzą jeszcze codzienne kilkuminutowe ulewy, a potem już ivan i inne huragany;)

BG jest bardzo piękny, nie wiem jak tam z praca jest,bo bylam tylko turystycznie. Zgadzam się z duszkiem co do tego,że jeżeli ktoś ma wybor-pracować w pomieszczeniu albo na zewnątrz to radzę w :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedzie, czyli gdzie? Jak przed skepem lezy on zamkniety w torebkach to znaczy ze jest na sprzedaz. Poza tym przypadkiem wszedzie dostaniesz go za free - w hotelach, motelach free, w fastfoodach free itd. I zeby go dostac nie musisz nic kupowac ani nocowac w hotelu - po porsotu wchodzisz i pytasz sie czy mozesz dostac lod. A wiec odpowiedzia na twoje pytanie bedzie: z oserwacji.

Przed sklepami kontenery sa otwarte, placisz w kasie i wychodzac bierzesz za ile zaplaciles. A lod w fastfoodach, motelach itp jest dla placacych klientow. To ze gdzies pozwolili wziasc, nie znaczy ze wszedzie mozna to zrobic. Nie wiem skad sie urwales.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duszek tez ma swoja racje, bo np.my jak jezdzislimy po zachodnich stanach, to jak poprosilismy w jakims motelu (w ktorym nawet nie nocowalismy) czy fastfoodzie o lod, to pozwolili sobie naladowac za darmo :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duszek tez ma swoja racje, bo np.my jak jezdzislimy po zachodnich stanach, to jak poprosilismy w jakims motelu (w ktorym nawet nie nocowalismy) czy fastfoodzie o lod, to pozwolili sobie naladowac za darmo :) .

Ja nie neguje tego faktu ze jak sie poprosi o lod w motelu czy fastfoodzie to dadza za darmo. Ale trzeba byc przygotowanym na to ze mozna sie spotkac z odmowa. Dlatego uwazam za bezsensowne wypowiedzi ze lod jest wrzedzie za darmo, bo ktos jeszcze zle zrozumie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

hej Mam pytanko pilne..czy park rozrywki w Tampa na Florydzie jest prowadzony przez ta sama firme co park rozrywki w VIRGINI W WILLIAMSBURGU??i jesli tak to czy da sie załatwic jakos przeniesienie bez problemu z williamsburga do tampa??( pracodwaca tez ten sam jesli ta sama firma??) prosze o szybką odpowiedz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...