Skocz do zawartości

Pomozcie absolwentowi:)


Michal/ZG

Rekomendowane odpowiedzi

Kto ci podal takie koszty izabello. Ja wlasnie dostalem H2. Co prawda drozej niz rok temu bylo 750$ a teraz jest 825$. Ale koszty ktore podajesz to strasznie naciagane. Wszystko ponad 1000$ calkowitych kosztow to nabijanie naiwnych ludzi w butelke. No a te 300$ :shock: za ogloszenie w prasie lokalnej to juz zupelne nieporozumienie, no chyba ze sie bedziesz oglaszac na pierwszej stronie Forbsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm a mam pytanie czy masz wlasnego pracodawce czy dostales go z biura? bo te koszty co ja przedstawilam w poprzednim poscie dotycza opcji z wlasnym pracodawca i to on pokrywa takie koszta a nie ty. a te wiadomosci nie sa z mojej glowy tylko skopiowalam ze strony student point. moze w innych biurach wyglada to inaczej.

a skoro jush dostales te wize to od razu zapytam czy trudno jest z tym programem wyjechac mam na mysli dostanie wizy, te rozne petycje o ktorych tez jest wspomniane itp. i czy na tej wizie mozesz podjac druga prace dodatkowo czy tylko tę jedna mozesz miec?

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
hmm a mam pytanie czy masz wlasnego pracodawce czy dostales go z biura? bo te koszty co ja przedstawilam w poprzednim poscie dotycza opcji z wlasnym pracodawca i to on pokrywa takie koszta a nie ty. a te wiadomosci nie sa z mojej glowy tylko skopiowalam ze strony student point. moze w innych biurach wyglada to inaczej.  

a skoro jush dostales te wize to od razu zapytam czy trudno jest z tym programem wyjechac mam na mysli dostanie wizy, te rozne petycje o ktorych tez jest wspomniane itp. i czy na tej wizie mozesz podjac druga prace dodatkowo czy tylko tę jedna mozesz miec?

pozdr

no właśnie. jak to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...