Skocz do zawartości

student point (Floryda??))


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tak jak jestem nowy na tym forum, chcialbym sie przewitac.

Mam pytanie odnosnie tego organizatora W&T, bo mam zamiar za ich pomoca wyjechac do pracy.

Aha i co myslicieo wyjezdzie na Floryde. Wiem jest strasznie goraco, ale to nie problem. Chodzi mi o prace w tym miejscu.

Za wszelkie informac[beeep]ede bardzo wdzieczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście to że tam jest gorąco to nie jest zaden problem. Problem w tym, że tam jest dodatkowo masakrycznie parno - i jest to coś czego nie doświadczysz w Polsce (i pewnie tez nie zrozumiesz jak bardzo jest to uciązliwe). Chyba, że ktoś lubi chodzić cały mokry. Raczej bez samochodziku to nie da rady tam wytrzymac, a juz napewno gdzies dojsc. Życze powodzenia i wytrwalosci osobom tam sie wybierajacym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się w 100% z przedmówcą! A jeśli ktoś mówi, że lubi upały i mu to nie przeszkadza - to osoba ta nie wie o czym mówi. Bez samochodu, jeśli trzeba dojeżdżać do pracy, do sklepu, można się zapłakać. A już kompletnie współczuję tym, którzy będą pracować gdzieś na zewnątrz całymi dniami, np w Busch Gardens;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również byłem na Florydzie, nieopodal Fort Walton Beach, w Destin i chyba obecną na tym forum Sylwie poznałem osobiście(jeśli dobrze myśle)może Pani odezwałaby się:>:>. Stary bajeczka,jedź nie pytaj nawet a że gorąco to sama przyjemność.ciemna karnacja i te sprawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie słyszałem pozytywnych komentarzy o tym biurze ... Nie słyszałem to nie znaczy że ich nie ma ... :arrow:

Co zauważyłem, wyjątkowo godnego zastanowienia to fakt, iż firma pobiera dodatkowo opłatę za ubezpieczenie podczas pobytu w USA co powinno się już zawierać w kosztach samego programu WORK and TRAVEL ... To jest w zasadzie największa część tych kosztów ...

Delikatnie dla mnie naciągane i niezrozumiałe ... :?

Uważam też, że oferty pracy tego biura nie są atrakcyjne, a wręcz krzywdzące ... :!:

Brak gwarantowanego czasu pracy w tygodniu, niskie stawki za godzinę ...

Warto też sprawdzić z jakim współpracują organizatorem w USA ..

Wydaję mi się że z CCI ... Określa się on jako najtańszy na rynku i takie są właśnie jego usługi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...