Skocz do zawartości

moze Santa Cruz?


Rekomendowane odpowiedzi

miasto jak miasto.

Jesli przesledzisz wypowiedzi na calym forum, dojdziesz do wniosku ze do miasta nie warto sie pchac, bo drogo- utrzymanie.

I dotyczy to kazdego miasta, w szczegolnosci na zachodnim wybrzezu.

W zwiazku z tym pytaniem , a propo miasta - sluchajcie- jesli bedziemy zakladac tematy a propo kazdego miasta osobno, to sie pogubimy na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie odn tego miasta: czy warto tam jechac na WAT? co mozna tam robic w czasie wolnym i oczywoscie jak z praca?? z gory dziekuje za info ;)

dodam tylko ze prawdopodobnie padnie na firme YES ...

jedno z najładniejszym miejsc w jakich byłem bardzo polecam to miasto ze względu na nocne życie i położenie sam bym tam z chęcią pojechał ( byłem tam 2 dni turystycznie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ju_lka tak dla scislosci:

Biorac kurs $ po 3 zl:

YES 2410zl

CCUSA 2430zl

Guliwer 2699zl

Columbus Club 2889zl

BTC 2547zl, opcja kasyna 2847zl

Emakopol 3305zl

Student Point 2543zl

Foster 2532zl

;)

byc moze... nie sprzeczam sie i dlatego napisalam ze chyba wiec nie jestem pewna ale napisalam to w odniesieniu do zeszlego roku i do informacji jakie mialam... ja w zeszlym roku jechalam z YTP(a co do tego to nie ma watpliwosci ze bylo najdrozsze) i mam kolezanki ktore jechaly z YESa i koszty byly porownywalne jakie ponioslysmy jesli chodzi o program Full ale na te koszty wplynela rowniez cena biletu z kosmosu.... wiec stad moje stwierdzenie.... no ale jesli ogolnie sie myle to dzieki za uswiadomienie...

w kazdym badz razie ceny ktore podales to raczej nie sa z opcji full

_________________

3 maj 2007 ---> Los Angeles 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biuro YES juz znam kochani...bylam z nimi rok wczesniej w innym miejscu i mimo problemow z zalatwieniem pokrycia kosztow leczenia...jest duzo plus tego biuro- nie trace czasu na glupie targi. a jesli chodzi o komentarz 1 to chyba nie ma w regulaminie wytycznych jakie tematy mozna zakladac a jakie nie...

mimo to dziekuje za opinie, jeszcze nei wiem czy tam pojade ale dobrze wiedziec conieco bo moze akurat tam sie znjde,

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...