Skocz do zawartości

Bardzo ważne, prosze o odpowiedzi


pati_131

Rekomendowane odpowiedzi

Mam bardzo ważne pytanie, a nigdzie nie moge znalezc na niego odpowiedzi. Chodzi mi o to ile lat trzeba mieć aby starać sie samemu o wize do USA? Czy można przed osiągnieciem tego wieku stawić sie z jednym rodzicem? To bardzo ważne, prosiłabym o sprawdzone infotmacje. Bardzo dziękuje za odpowiedzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

To bedzie skomplikowane, nie mam linka ale;

kilka lat temu corka mojej przyjaciolki, miala skonczone 16 lat, i starala sie o wize na podstawie zaproszenia ode mnie. Wybraly sie obydwie, matka i corka, do konsulatu . W sekretariacie sprawdzili ile ma lat, i powiedzieli, mama moze sobie pojsc, corka bedzie rozmawiac samodzielnie z konsulem.

Dziewczynka dostala wize.

Jedyny wniosek z tego, 16 lat wystarcza, aby byc samemu, jakie jest minimum, nie wiem .

e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli jestes ponizej 21 roku zycia, to jestes lucky. Jesli masz ponad 21 lat to [beeep] zbita.

Do 21 roku zycia rodzice (rodzic) jesli sa obywatelami USA moga cie sponsorowac, i zielona karte dostaniesz w ciagu kilkunastu miesiecy. Natomiast jesli rodzice (rodzic) maja zielona karte tylko, to wtedy to sie moze cignac i pare lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...