Skocz do zawartości

Jak kupic cos ze sklepu intenetowego z usa?


kojo

Rekomendowane odpowiedzi

kojo: Ja bym proponowal zapoznac sie z ofertami na aukcjach ebay.com, bo czasem mozna tam dostac cos po naprawde atrakcyjnych cenach.

Problem moze byc niestety z platnosciami bo najczesciej sprzedawcy chca by im placic poprzez Paypal, a Polacy wciac nie moga korzystac z tej uslugi :(

Mimo tego mozna to obejsc. Sa rozne serwisy, ktorym przelewasz pieniadze na konto w Polsce, a oni robia platnosc na konto Paypal z USA,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

wiesz ja bylam w stanach i tam kupilam se laptopa szczerze wiekszego trudu nie mialam,a raczej nie mielismy bo bylam tam z osoba ktora umiala dobrze angielski i umiala sie dogadac z pracownikiem sklepu a platnosc, to najmniejszy problem,zapytal sie czy karta czy gotowka,zaplacilam gotowka i po sprawie,a moj tata jest w stanach i ma konto w amerykanskim banku mimo ze jest nielegalnie,poza tym w stanach postaja polskie banki np,polish and slavic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie trzeba misc karty wystawionej w usa...

ja korzysta3em z co najmniej 7 ró?nych sklepów w usa i p3aci3em visą z pl i nie mialem ?adnego problemu... a adres podawalem ten z usa gdzie mieszka3e, to nei ma znaczenia...

co do cen to np. cyfrowki czy laptopy to w sklepach interenetowych mialy (1,5 roku temu) lepsze ceny, ponoa dlatego ?e na ebay mozna kupia spoza usa, tzn są osoby co wysy3ją zagranicą, a sklepy internetowe nie chce wysy3aa :D tam mozna kupic po dobrej cenia ale rzeczy u?ywane...

co do paypala to faktycznie lipa :lol: u nas to nie dzia3a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety, wiekszosc sklepow nie przyjmuje kart wystawionych poza USA. sa jednak takie co przyjmuja, ale teraz to rzadkosc, albo wymagaja dodatkowej "gimnastyki" - trzeba wyslac im faxem/poczta ksero karty, ksero paszportu i specjalne oswiadczenie ze sie zgadzasz na obciazenie karty - oni sprawdzaja autentycznosc tego w twoim banku w polsce itd itp - trwa to nawet 2 tygodnie (tak dlugo czekal moj kolega).

najlatwiejszy sposob - umowic sie z jakas osoba, ktora ma karte wystawiona w usa i oddac jej gotowke (ja tak robilem, bo polskiej visy ani mastercarda w necie nie chcieli)......

niektore sklepy akceptuja tez miedzynarodowe przekazy (np. western union).

upewnij sie tez ile bedzie cie kosztowala wysylka towarow - bo jezeli chcialbys zeby wyslali to do polski, to ceny sa OGROOOOOOOMNE... wiec najlepiej wysylac na adres pobytu w usa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.pricegrabber.com

www.bizrate.com - jakos tak bylo

Tam kupisz najtaniej elektronike

Laptopa polecam na stronie producentow np. www.dell.com -- sam kupowalem za 8 dni po wplacie mialem laptopa z czesciami jakie chcialem.

pozdr.Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...