Skocz do zawartości

Internship a H1B


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam kilka pytan zwiazanych z Internshipem oraz wiza H1b, bede wdzieczna za jakiekolwiek wskazowki!

chcialam ubiegac sie o wize H1B, jednak bardzo zalezy mi na jak wczesniejszym wyjezdzie, zdecydowalam sie na Internship/PCT

1. czy moglby polecic ktos dobra firme zajmujaca sie wyjazdami z wlasnym pracodawca (troche naczytalam sie o odmowach wizy... jakiego sposora polecacie?) i czy problemem nie bedzie pracodawca, u ktorego bylam 2 razy na WAT?

2. wiem ze pracodawca nie bedzie zbyt wnikliwie wypelnial tych drukow, czy sa jakies firmy ktore pomagaja przy wypelnianiu tych drukow, moze moglby ktos udostepnic jakies wzory (kierunek:zarzadzenie i marketing)?

3. czy po odmowie przyznania wizy J1, moge ubiegac sie o h1B jeszcze w tym roku (wiem, ze jest ograniczona liczba miejsc)? czy sa jakies przeciwskazania?

4. i czy jezeli otrzymam ta wize j1, bedac w stanach te sam pracodawca moze wystapic o wize h1B dla mnie, w przyszlym roku? zakladajac, ze w paszporcie bedzie "2year rule does not apply"?

z gory dziekuje za wszelkie odpowiedzi!!

pozdrowienia!

marzena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...