Skocz do zawartości

Formularz wypełniany w samolocie


baller

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie. Czy ktoś zna z Was stronke czy link, zebym mogla pobrac ten formularz. Ja wiem ze i tak kazdy kto leci do USA go wypelnia w samolocie na kilka godzin przed ladowaniem, ale chcialam znalesc ten formularz w jezyku Polskim w Internecie, ale nigdzie nie moge znalesc.

Moze ktos z Was wie? To prosze podac link

DZieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak BTW - w tych formularzach podanych na stronie LOTu, należy wpisać miejsce pobytu w Stanach - a jeśli do momentu przylotu do miejsca docelowego nie będę w stanie podać tej informacji - to co mam wpisać? tylko miejscowość i stan? czy może przed wylotem sprawdzić sobie adres jakiegoś motelu/hotelu w danej miejscowości i to wpisać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jechałem na W@T wpisywaliśmy adres sponsora CIEE

i to wykorzystam :D nawet gdy do innego stanu? bo ja sie zamelinuje w karolinie płd a sponsor jest w stanie waszyngton?

tak, nie pamiętam już kto nam kazał tak zrobić, ale chyba biuro organizujące wyjazd, jechałem do New Jersey, a CIEE jest z Massachusetts(Boston)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie,jak jade na wize turystyczna moge wpisac w formularzu nazwe hotelu, nawet gdy nie mam rezerwacji? Myslicie ze moga zadzwonic? bo mi sie to malo prawdopodobne wydaje.

Przy okazji mam drugie pytanie, czy jest jakas wymagana ilosc pieniadzy ktora trzeba miec przy sobie jak jade na turystyczna? Czy sprawdzaja to?

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Chodzi o ta zolta karteczke (w przypadku paszportu polskiego). Wpisujesz tam ktos ty, skad pochodzisz i do kogo jedziesz (to wpisz prawdziwe). Druga rubryka na jaka wartosc handlowa rzeczy przewozisz, tutaj zawsze wpisujecie $0. Wtedy nie ma zadnych problemow z clem itp. Poprostu jak sie by pytali, to wszystko jest twoje prywatne i bedziesz to zabierac spowrotem (np. jakbyscie przewolizi 2 laptopy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...